Goodwin The Steak House

Aadress:

Viru 22 ,Tallinn, 10140

Telefon:

+372 661 5518

Koduleht:

www.steak.ee

goodwin-9191GOODWIN on loodud inimesele, kes armastab liha!

Goodwin The Steak House on ainus restoran Baltimaades ja Skandinaavia riikides, kus saab nautida klassikalise Ameerika liharestorani kogemustel ja traditsioonidel põhinevaid liharoogasid.

0098

peakokk Jevgeni Karnaukhov

Liharestorani kultuur Goodwini moodi on rajatud kolmele põhimõttele, milleks on lihakultus, veinikultus ja külastajakultus. Lihakultus väljendub erilises lähenemises biifsteekidele alates liha valimisest kuni selle valmistamistehnoloogiani. Veinikultuse all mõistame professionaalset lähenemist veini valimisele: me teame veinidest kõike ja pakume oma biifsteekide juurde just neid veine, mis siia kõige paremini sobivad. Külastajakultus on meie külalislahkuse aluseks. Me tunneme ja armastame oma külastajaid ning loome neile kõige mugavamad tingimused. Restoran GOODWIN pakub külastajale naudingut iga üksikasi: söök, jook, muusika, teenindus ja külalislahke õhkkond. Köögimeeskonda juhib peakokk Jevgeni Karnaukhov.
Goodwin restoran on hubane 120-kohaline söögi- ja ajaveetmise koht, kas perega koosolemiseks või ärilõuna korraldamiseks . Suvel lisandub loetletud kohtadele 30  lisakohta terrassil.
Restoran pakub mugavat võimalust viia läbi firmaüritusi. Ruumid on sobilik nii koosolekuteks, seminarideks kui koolitusteks.
All korrusel on privaatruum, kuhu mahub kuni 8 inimest. Restorani teisel korruse asub banketisaal, kus on hea võimalus korraldada sünnipäevi, pulmi, ärilõunaid ja teisi olulisi sündmusi.

Teisel korrusel,privaatne saal mahutab 40 inimest ning seal pakume ka võimalust vaadata ja kuulata Teie enda kaasavõetud muusikat ja videosid. Banketisaalis on internet, dataprojektor koos ekraaniga.

Pakume nii a´la carte kui ka spetsiaalselt peakoka poolt koostatud menüüd,ning Goodwin´I pärane Jõulumenüü,mida tasub maitsma tulla.

Pildigalerii: