Karlova Sadama peoruum ja laevareisid

Aadress:

Tartu Karlova sadam, Rebase 18, Tartu

Telefon:

+372 524 7153

Koduleht:

www.setoline.ee

IMG_0658

Karlova sadamakohvik

Karlova sadamakohviku ruume saab rentida koosolekuteks-seminarideks ning firma- ja erapidudeks. Kohvikus on mõnusalt ruumi kuni 30-le inimesele. Olemas on esitlusteks vajalik video- ja helitehnika. Soovi korral on võimalik kütta kuumaks ka saun ning korraldada koosviibimine koos saunapeoga.

Catering teenus

Seminarideks ja koolitusteks pakume suupiste- ja kohvilaudu vahepauside kosutuseks. Suuremate tarbeks teeme koostööd ka Tartu silmapaistvate catering-teenust pakkuvate maitsevõluritega.

Ürituse sisustamine

Meil on head koostöösuhted mitme ägeda muusiku ning põneva teema- ja õhtujuhiga, kes Teie peo või tähtpäeva sisukaks ning ainukordseks muudavad.

Täiendava info saamiseks võtke meiega ühendust: teeme Teie ürituse säravaks ning selle korraldamise mugavaks!

IMG_9198Laevasõidud

M/l Alfa rent

Soovite mõnusat laevasõitu Emajõel või Peipsi järvel? Vastavalt soovitud reisi pikkusele, paneme Teile kokku sobiva marsruudi. Meie laevadega on võimalik sõita Emajõel nii üles- kui ka allavoolu, läbi linna, näha nii Emajõe-äärse looduse ilu kui ka Tartu linna. Linn paistab jõe pealt vaadates hoopis erinev, esiplaanil on objektid, mis enamasti linnapildis jäävad tähelepanuta. Näiteks Emajõge ületavad sillad altpoolt või väga omanäolised Tartu sadamad. Aga kas te teate, milline näeb mets välja jõepealt? Kui põnevaid kalastajate peatuspunkte on kaldaäärtes?

Sõite on võimalik alustada ka Räpinast või Värskast. Näha saab Eestimaa Peipsiäärset elu – asustust kaldal, kalamehi ja kalavõrke järves. Teisel käel piirneb Lämmijärv Venemaa kaldaga, mis oma asustusilmelt on hoopis erinev. Möödume Eesti-Vene piiripoist vaid 10m kauguselt, Lüübnitsa ja Beresje sibulakülast, perekond Savisaartele kuuluvast Salosaarest ning Võhandu jõe suudmest.

Sõidu kestust on võimalik ise määrata, soovi korral saab meil ka mõnusa toidulaua ning joogipoolise tellida. Lisaks on meil tuttavaid pillimehi ning laste aja sisustajaid.

Sõidu kestus: 1-..

Inimeste arv: kuni 80

Toitlustus laevapeal: vastavalt soovile

 

20150822_142802M/l Hilara rent

M/l Hilara on sobilik sõiduks kuni 35 inimesega grupile. M/l Hilaraga on võimalik sõitu alustada nii Tartust, Luunjast, Kavastust, Räpinast kui ka Värskast. Vee pealt tundub kaldapealne elu hoopis erinev, Tartu linna on mõnel pool lausa keeruline ära tunda. Kindlasti on võimalik Emajõelt looduse ilu nautida hoopis teises valguses. Peipsil näeb kalamehi ja kalavõrke, ühel pool laiumas Eesti, teisel pool Venemaa. Lüübnitsa lähedal möödume Eesti-Vene piiripoist vaid 10m kauguselt. Möödume perekond Savisaarele kuuluvast Salosaarest ning Võhandu jõe suudmest, soovi korral saab Võhandu jõele ka sisse põigata, ning hea õnne korral tutvuda erakordselt rikkaliku linnumaailmaga.

Sõidu kestust on võimalik ise määrata, soovi korral saab meil ka mõnusa toidulaua ning joogipoolise tellida. Lisaks on meil tuttavaid pillimehi ning laste aja sisustajaid.

Kiirkaater Viuh rent

Kiirkaater Viuh on ideaalne väikestele seltskondadele kiireks sõiduks. Tartust Piirissaarde sõit võtab näiteks vaid 2 tundi, Värskasse 4 tundi. Viuh mahutab kuni 12 inimest.

Sõidu kestus: 1h-…h

Inimeste arv: kuni 12

20150823_191443Sõit Piirissaarde

Piirissaare on ainuke püsiasustusega Eesti saar Peipsi järves. Saare kirdeosas asuvad kolm küla (Piiri, Tooni ja Saare). Piirissaare elanikest enamus on vene vanausulised, kes ajast aega oma kultuuri ja elulaadi säilitada püüdes on saarel toimetanud, peamisteks tegevusaladeks kalapüük ja sibulakasvatus. Piirissaare asustuses on säilinud vanausulistele omane arhitektuuristiil, Saare külas asub tegutseb vanausuliste palvela ja Tooni külas seisab tühjana apostlik-õigeusu kirik. Tänasel päeval on kogu Piirissaar looduskaitseala, siin elab hulgaliselt kaitstavaid linnu- ja kahepaiksete liike ning kasvab mitmeid taimeharuldusi. Saarel on kohalikelt võimalik osta hooajalisi aia- ja meresaadusi.

Laevasõit Piirissaarele kestab 4,5 h, kohapeal ringivaatamiseks on soovitame arvestada 2 h, kui on soovi ka kohalikku lõunasööki proovida, siis kauem. Tagasi Tartusse kestab sõit ca 4,5h.
Laeval töötab kohvik ning sõitudel on erinevad meelelahutusvõimalused, lisatasu eest on võimalik tellida reisile pillimees ning laste aja sisustaja. Saarel on võimalik ette tellida kohalikku lõunasööki, samuti giidi.

NB! Sõitu on võimalik alustada ja lõpetada ka Kavastu sadamas. See lühendab sõituaega mõlemas suunas ca 1,5h.

Sõidu kestus: 4,5h+4,5h

Inimeste arv: kuni 65

Toitlustus laevapeal: vastavalt soovile

Pildigalerii: