Ojasaare spordiplats

Aadress:

Viru- Kabala, Aarla, Rägavere vald, Lääne-Virumaa

Telefon:

+372 502 7425

Koduleht:

www.ojasaare.ee

2Ojasaare spordiplats

Virumaal asuval Ojasaare spordiplatsil pakume oma külastajatele mõnusat aktiivset puhkust kaunis keskkonnas. Ootame rahu ja vaikust armastavaid kuni kahekümneliikmelisi gruppe. Viime läbi golfi tutvustust, mille käigus räägime põgusalt golfi olemusest, etiketist ja ohutusest. Peale mõningast löökide harjutamist, minnakse mängima lühiradadele.
Külastajate kasutusse jääb piknikuplats ja Eestis ainulaadne ehtsa murukattega tenniseväljak. Vaatamiseks on rohkete lilledega taimeaed.
Ojasaarel helivõimendust ei kasutata. Taustalaulu laulavad linnud.

Tutvustus teenustest:

Golf

Golfi tutvustus Räägime golfi olemusest, etiketist ja ohutusest. Tutvustame puttamist ja lähilööke. Osalejad saavad kätt proovida lühiradadel. Tutvustus, mille viib läbi juhendajate kursuse läbinud inimene, kestab 4 tundi.  Grupis soovitavalt 8-15 inimest. Varustus korraldajatelt. Tutvumist on väga sobilik läbida pere- või firmaürituste raames.

Golfi õpetus Golfi õpetust viib läbi PRO Rein Auväärt. Kahepäevase kursuse läbinutele väljastatakse roheline kaart.

Golfi võistlused Seni oleme korraldanud võistlusi Ojasaare golf, Naine ja mees Ojasaarel, Isa lapsega Ojasaarel, Lääne-Virumaa meistrivõistlused. 2012. aastal lisandusid võistlused Ema lapsega, Vanavanem lapselapsega ja Ojasaare pitch & putt. Võistluste tulemusi vaata siit . Aastast 2014 võisteldakse rändkarikale Ojasaare rajamängus. Peetakse sõpruskohtumisi Rõuge Golfiklubiga.

Tenniseväljak

Ojasaarel on teadaolevalt Eesti ainus loodusliku muruga ehk rohuväljak. Muru kõrgus 6-10 mm. Mängijatel palume kasutada valget riietust ja murusõbralikke jalatseid. Head vastukaja on väljak leidnud tenniseklubidelt, kes on Ojasaarel korraldanud oma rohuväljaku turniire. Väljaku mängitavust on kinnitanud Maret Ani ja Anett Kontaveit.

Rannavolle väljak

Rannavolle platsil on kaks kõrvutiasetsevat kohalikust liivast kattega väljakut.

Looduslikust murust kattega tenniseväljak on rajatud 2007. aastal. Avavõistlus peeti 2009. aastal

Väljak on teadaolevalt ainus omataoline Eestis. Seetõttu puudub võrdluse ja kogemuste vahetamise võimalus teiste väljakutega. Senise tagasihoidliku kasutuse põhjal on raske teha järeldusi väljaku koormustaluvuse osas. Ojasaarel peetud turniirid pole muru rikkunud.

Fotogalerii: