Meresuu Spa & Hotel

Aadress:

Aia 48a, Narva-Jõesuu

Telefon:

+372 35 79 600

Koduleht:

www.meresuu.ee

IMG_0837Meresuu Spa & Hotel…

on heatasemeline wellness spaa hotell, mis asub Põhja-Eesti looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva- Jõesuus. Meresuu Spa & Hotel on kõigest 200 km kaugusel Tallinnast ning paikneb Eesti pikima liivaranna kaldal, kauni männimetsa all.

Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end mugavalt tunda. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele linnutiivad.

Meresuu Spa & Hotel on neljatärni tasemele vastav hotell, kus on:

 • 109 heatasemelist numbrituba – 81 standard tuba, 16 peretuba,

4 Double De Lux tuba, 5 Junior sviiti, 3 sviiti.

 • Hotellitubades on telefon, kliimaseade, internetiühendus. Lux tubades on ka espresso kohvimasin.
 • Toad erivajadustega inimestele (allergikud, liikumispuudega inimestele).

Lisaks:

 • Spordivahendite laenutus – jalgrattad, segway`d, kõnnikepid
 • Ekskursioonid, ümbruskonna vaatamisväärsustesse
 • Parkimiskohad sõiduautodele ja bussidele
 • Vajadusel transfeer

 

IMG_9523Restoran Meloodia…

Täiusliku puhkuseelamuse juurde kuulub maitsev, värske ja vaheldusrikas toit. Meresuu Spa & Hotel’i restoranis Meloodia serveeritakse läbi kogu päeva mitmekülgset toiduvalikut, alustades klassikalisest hommikusöögist ja lõpetades erinevate maade köökide parimaid palasid tutvustava a´la carte menüüga. Toiduelamusele pakub täiendust kena interjöör ning meeldiv teenindus, mis lubavad Sul keskenduda vaid maitsete ja olustiku nautimisele.

 • Restoran 150 inimisele
 • A´La carte saal 24 inimesele
 • Privaatne ruum 10 inimestele
 • Terrass 60 inimestele

 

_piano_8172_ISBaar..

Pärast suurepärast puhkusepäeva või töist argipäeva on Meresuu Bar kohaks, kus paljudest pisiasjadest koosnev päev saab kena viimistluse. Meresuu Bar-i külaline saab nautida meeleolumuusikat, kergeid suupisteid ning kokteile. See on õige koht vestlemiseks lähedaste ja kolleegidega. Aega saab sisustada ka piljardit mängides ja sigaritoas diskuteerides.

 

 

_MG_8744 - CopyWellness keskus…

Wellness keskusesse sisenedes sulged koos uksega enda järel ka ajavoolu. See on maailm, kus keskendud vaid iseendale. Kogenud ja hoolitsevate käte, loodusest pärit aroomide ning vaikusest läbikumavate meeldivate helide abil juhatame Su rahuliku lõõgastuse ja heaoluni. Siin ei peatu üksnes aeg, vaid ununevad ka argimõtted. Tunned, justkui oleksid igaveses kuldses Narva-Jõesuu suves, jalge all krudisemas päiksekuum liiv.

_MG_8323Spaa keskus…

Meresuu Spa & Hotel´i säravaimaks pärliks on lugematul hulgal tervislikke ning lõõgastavaid ajaveetmisvõimalusi pakkuv vee- ja saunakompleks. Seitsme erineva basseini, viie sauna, vannide, vee- ja õhumassaaživannide ning duššidega keskuses võib mõnusalt pikki tunde veeta nii üksi kui ka lähedaste seltsis. Vees tajud nii iseenda kui olemise tegelikku kergust – tunnet, mille kogemine võib saada harjumuseks.

_fitness_8005_ISJõusaal ja treeningud…

Meresuu Spa & Hotel´i külastades ei pea Te loobuma tervislikest harjumustest. Professionaalse spordivarustusega sisustatud jõusaal ja lai valik rühmatreeninguid aitavad Teil hoida oma keha heas toonuses ning laadida uue energiaga

0 (10)Konverentsikeskus…

Meresuu konverentsikeskuses on 4 saali:

• Suvi (133 m2)
• Kevad (53 m2)
• Sügis (37 m2)
• Talv (35 m2)
Kõik ruumid on varustatud kvaliteetse konverentsitehnikaga, samuti dataprojektorite, ekraanide ja pabertahvlitega. On olemas WiFi internetiühendus ja paljundusvõimalus.
Soovime, et meie külaline saaks keskenduda oma konverentsile või nõupidamisele ega peaks muretsema kohvipauside ja muude jooksvate küsimuste pärast.

Pildigalerii: