Kassari Puhkekeskus

Aadress:

Kassari küla, Käina vald, Hiiumaa 92111

Telefon:

+372 469 7169

Grill Lest ja Lammas 4Hotell

Kassari Puhkekeskus on kompleks mille keskmeks on hotell, mis avati 2012. aasta juunis. Värskes hotellis on üheksa kahest ja kuus apartment-tüüpi tuba, konverentsikeskus ja restoran Lest & Lammas.
Puhkekeskuse juurde kuulub nelja toaga külalistemaja.
Otse merekaldal, ~1km kaugusel hotellist, asub Kassariotsa Puhkemaja, mis on just sobilik privaatsust ihkavatele ja rahu ning vaikust otsivatele puhkajatele.
Hotelli külastajatele pakub süüa restoran Lest & Lammas, kus toitudest on esikohal värskelt püütud kala, lamba- ning muud liharoad.

Samuti saab puhkekeskuse lähistel Kassari kiigeplatsil telkida. Suur küla kiik, kadakad ja merekohin teevad sellest erakordse elamuse.
Meie kompleksis on tänavakorvpalli- ja rannavõrkpalli plats, lastele mängutuba ja -väljak ning väliterrassiga saun, katuseterrass mullivanniga. iseteeninduslik riiete hoolduse ruum. Hotellist on võimalik rentida jalgrattaid, käimiskeppe ning aerupaate, mootorpaate ja kaatrit.

KPK 4 Majutus

Kassari puhkekeskuse hotell on avatud 2012. aasta juunist. Hotellis on kokku 15 numbrituba. Üheksa kahekohalist tuba, viis apartementi  kahe põhikoha ja 3-4 lisakohaga ning üks sviit nelja põhikoha ja kuni 4 lisakohaga. Põhikohti on hotellis 32 külastajale, koos lisavooditega on võimalik majutada  52 inimest.  Kõik toad on varustatud koos või eraldi voodite, laiekraan televiisori ja kööginurgaga, kuhu kuulub külmik, mikrolaineahi ja köögitarvikud. Kolmeteistkümnel toal on oma terrass.

Kogu hotellis levib  tasuta wifi.

Kõik see asub Kassari saarel ranniku lähistel keset puutumatut loodust.

 

Grill Lest ja Lammas 1Restoran

Kassari Puhkekeskuse lahutamatu osa on restoran Grill Lest & Lammas, kus on kohti ca 160-le inimesele. Ilusa ilmaga on mõnus istuda õues, kus grillroad valmivad spetsiaalses grillmajas ja rohelusest pakatavad terrassid loovad isuäratava meeleolu.

Lest & Lammas Grilli  eesmärgiks on pakkuda Hiiu saarele omaseid toite, kasutades tooraineks peamiselt Hiiumaal ja Kassaris kasvavaid ja toodetavaid produkte.

Kohalik kala, lammas, õunamahl, mesi, moosid ja ravimteed on vaid üks osa kohapeal valmistatavatest ja kaasa- müüdavatest toodetest.

Restorani juurde kuulub ka kohaliku käsitöö pood.

 

Hiiu Õlle Koda 2Hiiu Õlle Koda

Kuuldused Hiiu õlle kadumise kohta on kauge liialdus. Kassari Puhkekeskus on taaselustanud kohaliku õlletootmise, mis toetub just vanaisade tarkusele. Uude Kassari Õllekotta on koondatud kõik varasemad õllenipid ja traditsioonid, naabrite ja külarahva õpetused. Nii valmib jook, mis on sama salakaval kui hiidlane oma naljadega. Õllekojas saab lisaks mekkimisele ülevaate hiiu õlle ajaloost, traditsioonidest ja valmistamisest.
Ühte teame aga juba täna – külmaks ei jäta hiiu õlu ainsatki õllesõpra!

KPK konverents 1Konverents

Kauni mere kaldal, keset puutumatut loodust asuv hubane ja mõnus keskus on täis üllatusi ning rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Kassari Puhkekeskus pakub suurepäraseid võimalusi nii suuremate seminaride ja konverentside kui väiksemate koosolekute korraldamiseks. Kohti on kuni 120 osalejale. Rahulikus miljöös on võimalik korraldada nii ühe- kui ka mitmepäevaseid üritusi, ühendades töö ja puhkuse.

Pärast väsitavat mõttetööd pakuvad vaheldust erinevad aktiivsed tegevused – jalgrattasõit, väljasõit merele, laidude külastus, kepikõnd, meeskonnamängud, jne. Kehale pakub kosutust samas majas olev restoran Lest & Lammas.

 

Huvitavat

Hotelli ja kogu puhkekeskuse külastajatele pakume vaba aja sisustamiseks erinevaid võimalusi. Meilt saab rentida jalgrattaid ja käimiskeppe. Kellel on soov avastada Hiiumaad mere poolt või pealt, võib rentida aerupaadi või kaatri. Neile, kes aga suuri seiklusi ei otsi, võivad hotelli lähistel palli mängida või niisama katuseterrasil päikest võtta ning mullivannis kümmelda. Valik on Teie!

Pildigalerii: