Club Factory

Aadress:

 Madara 22a, Tallinn

Telefon:

 +372 5597 5040

L36A9600

Club Factory

Aastaseks saav Club Factory on ise küll meeletute pidude maaletooja, kuid klubi ruume saab rentida ka ürituste korraldamiseks. Klubi mahutab kuni 1500 inimest. Korruseid on kaks. Teine korrus koosneb kahest rõdust, mida on võimalik kasutada ka eraldatud VIP alana. Factory on üks Tallinna parimaid kohtasid konsertide ja pidude korraldamiseks.

Vanad tööstushooned on meelelahutusmaailmas kuumimateks peopaikadeks. Factorys ootab igati ööklubilik sisu ja vorm kaasaegse valgustuse ja interjöörilahendustega, kuid kohtab ka kunagisele tehasele viitavaid efektseid tööstuslikke elemente.

Suured pinnad annavad võimaluse teha suuri asju ning korraldada mastaapseid üritusi. Ennekõike paneb klubis aga tohutu hulkjalapaare tantsupõranda vibreerima. Club Factory on Tallinnas suuruselt üks enim inimesi mahutav kontserdipaiku, mille seinte vahele mahub õõtsuma sadu inimesi.

10811323_744170348985021_210762511_nKlubi prioriteet ei ole üksnes ööklubistaatus, vaid pigem “concert venue”, kontserdipaik, kus promootorid, asjalikud muusika ja meelelahutuse pakkujad, saaksid korraldada kontserte, etendusi, pidusid jm. Lõbutsema võivad tulla igas vanuses inimesed. Vähem kui aastajagu lõbutsejaid pöördesse ajanud Factory on ära teinud hulga erinevaid klubimuusikaüritusi. Selles on kõlanud vene bändide pakutud meloodiad ning oma sarmi näidanud ka X-factori võitja, kuningliku nimega James Arthur Inglismaalt. Elektroonilise tantsumuusika tipud Markus Schulz, Gareth Emery, Grind’i kutsel klubi väisanud Noisia, Max Korzh, Armada Night (Cosmic Gate, Andy Moor), Isac Elliot – need on nimed, mis juba Factorys ülesastunute nimistus.

Kui teil on soov korraldada pidu, kontsert või mõni muu sündmus, kuid ei tea kus seda teha ja millega peaks arvestama, siis just siin tuleb Club Factory appi. Soovi korral saab lisaks ruumide rentimisele Club Factory meeskond aidata lahendada kõik sündmuse korraldamisega kaasnevad küsimusi. Aitame vajadusel läbi mõelda, kuidas hoolitseda esinejate, raiderite, kontserttehnika ja kõige muu sinna juurde kuuluva eest. Vaatame üheskoos, et kõik oleks korras ning lahendame tekkivad probleemid. Lisaks on Club Factory’l head sidemed juhtivate valgus- ja helirendifirmadega, kellega koos saab pakkuda sündmustele parimaid   lahendusi olles samal ajal väga paindlikud.

Iga pidu käsitleb klubi meeskond eraldi rendi tingimuste kehtestamisel.

 

Fotogalerii: