Piibulounge

Telefon:

+372 5567 3876

10460857_852226654792208_1441347748569015506_oPiibulounge

PiibuLounge on stiilne vesipiipude rentimise teenus koos täieliku teenindusega, mis loob Sinu peole või kohvikuterrassile lisaväärtuse, tekitades mõnusa ja rahuliku õhkkonna, kus külalised või kliendid saavad nautida Sinu poolt pakutavat veelgi meeldejäävamalt. Meie jaoks on oluline iga pisidetail, mistõttu oleme rõhunud just stiilile ja kvaliteedile, tekitades tõeliselt mõnusa lounge’ liku õhkkonna. Kasutame vaid kõige kvaliteetsemat tubakat ja sütt, olles ühtlasi ka üks laiema tubakavalikuga vesipiipude pakkuja Eestis.

PiibuLounge tubakavalikus on lisaks klassikalistele ja tuntud maitsetele ka uuemad ja põnevamad maitsed, näiteks pistaatsia-piparmündijäätis või granaatõun. Ligi 50 erineva tubaka hulgast leiab omale sobiliku ka kõige nõudlikum klient.

Vesipiibud aiapeole, firma suvepäevadele, sünnipäevadele

Rendime laia tubakavalikuga vesipiipe erinevatele üritustele ja kohtadele – aiapeod, firma suvepäevad, vabaõhukontserdid, avalikud üritused, erapeod jne. Meie poolt on täisteenindus, mis tähendab, et kohapeale toome nii piibud, tubaka jm tarviliku. Meie poolt on ka inimene, kes vesipiipe valmistab ja soovi korral hea piibu valmistamise nippe jagab.

Vesipiibud kohvikuterrassile

Kohviku või restorani suveterrassil piibuteenuse pakkumine ei maksa kohvikupidajale midagi, kuid toob kindlasti juurde uusi kliente ning suurendab sissetulekut. Samuti jagame lahkesti meie hostijaga teenitud kasumit. Oleme valmis erinevate ettevõtetega koostööd tegema üle Eesti! Hetkel on PiibuLounge’id avatud Villa Mary suverestoranis Viimsis ning Pärnu Surfiklubis Pärnu rannas.

Vesipiibukoolitused

Vesipiibu valmistamine ei ole küll midagi keerulist, kuid hea ja kauakestva piibu tegemiseks on vaja teada siiski mõningaid nippe. Pakume vesipiibukoolitusi nii eraisikutele kui firmadele (näiteks kliendiürituste raames), kui ka vesipiibukohvikute töötajatele. Räägime erinevatest tubakates, piipudest, voolikutest, sütest jne. Õpetame, kuidas valmistada mitmeid tunde kestvaid vesipiipe, millele ei tekiks kõrbe või söemaitset. Räägime vesipiipude hooldamisest ja puhastamisest jpm. Koolitusi viib läbi Eesti ainuke sertifitseeritud vesipiibumeister.

Ei leidnud endale eelnevate hulgast sobivat? Kirjuta meile oma soovist aadressile info@piibulounge.ee ning koostame sulle pakkumise!

Meie tiimi liikmed on oma ala eksperdid ning teevad tööd südamega, mistõttu garanteerime, et saate igati professionaalse teeninduse, positiivse kogemuse ja mis kõige olulisem – väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega teenuse!

Fotogalerii: