Carmen Cafe

Aadress:

Rotermanni 5 / Roseni 10

Telefon:

+372 5323 4455

_DSC5228Rotermanni kvartalis asub kohvik Carmen Cafe.

Kauni sisekujundusega kaasaegses kohvikus pakutakse nii hommikusööki, sooja ja külma buffet-valikut, kooke, pirukaid, suppe, jäätisekokteile ja palju muud. Rikkalik hommikusöögimenüü on saadaval kogu päeva jooksul ja valikust leiab erinevaid värskelt valmistatud munaroogasid, erinevate täidistega sooje paninisid, ciabattasid ja piadinisid. Päeval pakutakse päevasuppi ja erinevaid salateid. Loomulikult on kohvikus suur valik kooke, pirukaid, saiakesi ja muid kondiitri- ja pagaritooteid. Kohviku ruumid asuvad kahel korrusel ja suvel saab istuda ka väljas Rotermanni kvartali kesksel platsil. Seega sobib kohvik hästi nii neile, kes otsivad rahulikumat keskkonda näiteks ärikohtumiseks ning ka neile, kes eelistavad just keset südalinna saginat kohvi ja kooki nautida. Teise korruse mugavatest toolidest on mõnus jälgida Rotermanni platsi ja nautida head kohvi.

Kohviku üheks tugevuseks on väga hea kohvi- ja teevalik – nii kohvi kui teed on võimalik valida sordi järgi. Kohvikus pakutakse põnevaid Eesti väiketootjate käsitooõlusid, head valikut klaasiveine ja palju muud maitsvat.

Suurem osa kohvikus pakutavatest toitudest valmistatakse Carmen Cateringi kokkade poolt, kelle kvaliteet on tuntud juba alates aastast 1997. Carmen Cateringi kogenud kokkade käe all valmivad nii krõbedad värsked saiad, hõrgud rikkalikud koogid, külluslikud quiche´id mitmes eri variandis ning ka buffet– lauas pakutavad soojad ja külmad road. Buffet valikust saab soovi korral kombineerida korraliku toitva lõunasöögi ning eeliseks on see, et taldrikutäie saab valida täpselt oma lemmikutest toitudest. Lõuna ajal pakutakse ka kahte erinevat sorti sooja suppi.

Kohvik asub Rotermanni kvartali Oranžis majas ning on avatud E-R 8.00-19.00, L-P 10.00-19.00.

Fotogalerii: