Old Town Hotel

 

Aadress:

Lai 49 Tallinn

Telefon:

+372 614 1300

86Meriton Old Town Hotell ootab Teid Tallinna vanalinna sadamapoolsel küljel. Hoones paikneb 41 hubast tuba. Hoones valitseb ajalooline meeleolu. Lobby ja söögisaali sisekujundus ühendab keskaegset ja tänapäevast stiili. Ajalooliste vanalinna müüride vahele on loodud tänapäevane ruumilahendus, looduslikke materjale ilmestavad kaasaegsed aktsendid.

Aastatel 1340 – 1355 asus Meriton Old Town Hotelli kohal ajaloolise linnamüüri üks tornidest, Renteni torn. 1880 torn hävis ning selle asemele ehitati praegune hoone, kasutades torni alusmüüre.

Hotelli hoone paikneb külg külje kõrval Hobuveskiga, mis ehitati 14. sajandi esimesel poolel ning kuulub huvitavaimate objektide hulka Tallinna vanalinnas.
Hotelli esimesel korrusel asub vene restoran. Restoran „U Nataši“ on hubane ja kodune söögikoht, mis asub Meriton Old Town hotelli iidsete müüride vahel. Omaette vaatamisväärsus on hästi säilinud vanalinna müür, mis ümbritseb kohvikut igast küljest. Restorani menüüs on mitmeid Vene köögi klassikalisi hitte koduses võtmes. Kindlasti tasub proovida kohapeal valmistatud pelmeene, mis lausa sulavad suus! Lisaks valmivad restorani köögis maitsvad Vene saiakesed ja pirkukad, mida saate nautida koha peal või osta kaasa! Teed pakutakse ehtsast samovarist.

 Bella Vita 1Hotellitoad

Standard ühene tuba

Ajaloolise hõnguga ja hubase sisustusega tuba ühele inimesele. Toas on privaatne vannituba ja kaabeltelevisioon. Kõikides tubades on minibaar. Sobib suurepäraselt nii ärireisiks kui lõõgastavaks puhkuseks.

Standard kahene või twin tuba

Ajaloolise hõnguga ja hubase sisustusega tuba kahele inimesele. Toas on privaatne vannituba ja kaabeltelevisioon. Kõikides tubades on minibaar. Toad varieeruvad suuruses ja kujus. Osadesse tubadesse mahub ka lisavoodi või beebivoodi. Sobib suurepäraselt väiksemale perekonnale (kuni 3 inimest) ja paaridele ning sõpradele.

 Superior Bella Vita tuba

Ajaloolise hõnguga, hubase sisustusega ja kohvi/tee valmistamise võimalusega tuba kahele inimesele. Toas on privaatne vannituba ja kaabeltelevisioon. Kõikides tubades on minibaar. Osades tubades on rõdu.Toad varieeruvad suuruses ja kujus. Kõikidesse tubadesse mahub ka lisavoodi või beebivoodi. Sobib suurepäraselt väiksemale perekonnale (kuni 3 inimest) ja paaridele ning sõpradele. Sobib suurepäraselt romantiliseks ja lõõgastavaks puhkuseks.

Konverentsid

Nõupidamisteks sobib restorani 2. korrusel asuv eraldi osa kuhu mahub diplomaadi stiilis istuma 25 inimest. Vastuvõtt 80 inimesele läbi kahe korruse.

Pildigalerii: