Meriton Old Town Garden Hotel

Aadress:

Pikk 29/Lai 24 Tallinn

Telefon:

+372 664 8800

Meriton Old Town Garden Hotelfassaad suvi-väike

Meriton Hotels hotelligrupi uusim liige Meriton Old Town Garden Hotel asub Tallinna vanalinna südames, tuues klientideni tõelise arhitektuuripärli – 16 saj kaupmehemajast on saanud stiilne hotell. Hotell ühendab omavahel kaks vanalinna vanimat tänavat – Laia ja Pika tänava.

50–toalise hotelli pea kõik toad on erineva suuruse ja kujundusega, milles on leitud suurepärane tasakaal ajaloolise autentsuse ja kaasaegse mugavuse vahel. Hotelli pääseb nii Pikalt kui Laialt tänavalt, majade vahel asub väike ja hubane sisehoov. Suvekuudel saab sisehoovis nautida Eesti Söögitoa poolt pakutavat autentset Eesti kööki.

Hotelli esimesel korrusel asub Café Mademoiselle, mis on tuntud linna parimate kookide ja tortide poolest ning kus on mõnus ka hommikukohvi juua ja värskeid saiakesi nautida.

Hotell

_DSC3615 Standard ühene tuba

Elegantne, heledates värvitoonides, stiilselt ja hubaselt sisustatud tuba ühele inimesele privaatse vannitoaga. Kõikides tubades on kaabeltelevisioon, föön ja kohvi/tee valmistamise võimalus. Peaagu kõikides tubades on minibaar. Kõik toad varieeruvad suuruses ja kujus. Sobib suurepäraselt nii pikemajaliseks ärireisiks kui puhkuseks.

Standard kahene või twin tuba

Elegantne, heledates värvitoonides, stiilselt ja hubaselt sisustatud tuba kahele inimesele privaatse vannitoaga. Kõikides tubades on kaabeltelevisioon, föön ja kohvi/tee valmistamise võimalus. Peaagu kõikides tubades on minibaar. Osadesse tubadesse mahub ka lisavoodi või beebivoodi. Mõnedes tubades on lahtikäiv diivan. Sobib väiksematele perekondadele (kuni 3 inimest) ja paaridele ning sõpradele. Kõik toad on omanäolise stiiliga ja varieeruvad suuruses ja kujus.

Superior Bella Garden tuba

Elegantne, heledates värvitoonides, stiilselt ja hubaselt sisustatud tuba kahele inimesele privaatse vannitoaga. Kõikides tubades on kaabel-televisioon, suur lameekraan TV, minibaar ja föön ning kohvi/tee valmistamise võimalus. Osadesse tubadesse mahub ka lisavoodi või beebivoodi. Peaaegu kõikides tubades on lahtikäiv diivan. Sobib suurepäraselt pikemalt peatuvatele perekondadele (kuni 4 inimest) ja paaridele ning sõpradele. Sobib suurepäraselt romantiliseks ja lõõgastavaks puhkuseks.

Deluxe 504.2Deluxe tuba

Elegantne, heledates värvitoonides, stiilselt ja hubaselt sisustatud tuba kahele inimesele privaatse vannitoaga. Kõikides tubades on kaabel-televisioon, suur lameekraan TV, minibaar, kohvimasin Illy, pudel vett, hommikumantel ja sussid. Kõikides tubades on föön. Osadesse tubadesse mahub ka lisavoodi või beebivoodi. Peaaegu kõikides tubades on lahtikäiv diivan. Sobib suurepäraselt perekondadele (kuni 4 inimest) ja paaridele ning sõpradele romantiliseks ja lõõgastavaks puhkuseks.

Kõikides tubades on meeldejäävad ajaloolised originaalsed sisustus-elemendid. Kõik Deluxe toad asuvad viiendal, kõige kõrgemal, korrusel kuhu pääseb ainult trepist. Tegemist on hotelli parimate numbritubadega.

MOTGH_seminaripakett.pdf - Adobe ReaderKonverentsid

Meriton Old Town Garden Hotell ühendab omavahel kaks vanalinna vanimat tänavat – Laia ja Pika tänava, tuues kliendid otse vanalinna südamesse. Hotellis on leitud suurepärane tasakaal ajaloolise autentsuse ja kaasaegse mugavuse vahel. Konverentsideks ja nõupidamisteks on võimalik kasutada erinevaid ruume, millest igaüks mahutab kuni 50-60 inimest. Pakume konverentside, seminarie ja nõupidamiste juurde ka kohvipause, lõunaid ning õhtusööke.

1Cafe Mademoiselle

Meriton Old Town Garden hotelli esimesel korrusel asub Café Mademoiselle, kus on võimalik nautida suurepärast valikut Meriton kondiitrite valmistatud prantsuse stiilis pagari- ja kondiitritooteid. Linna ühe parema koogivalikuga kohvik Mademoiselle kutsub Teid nautima suussulavaid torte, hõrke kooke, ahjusoojasid pirukaid ja saiakesi! Hommikul ootab Teid värske kohv, croissant´id ja hommikupuder, lõunaks pakume soojendavat suppi ning tervislikke salateid. Kohvisõpru rõõmustame suurepärase Illy kohviga! Kohvikus on eraldi saal nõupidamisteks.

_MG_5200Eesti Söögituba

Meriton Old Town Garden Hotellis asub restoran Eesti Söögituba, mis pakub kodust autentset Eesti kööki. Toitude valmistamisel kasutatakse algupäraseid retsepte. Eesti Söögituba pakub maitseelamust mida iga reisija peaks kogema Asudes 16. sajandist pärit kaupmehe majas, on Eesti Söögituba üks väheseid autentset Eesti sööki pakkuvaid restorane Tallinnas. Traditsioonilised retseptid, mis on käinud põlvkonniti käest-kätte, pakuvad võimalust osa saada erinevatest kohalikest maitsetest.

Fotogalerii: