EBA Koolituskeskus

Aadress:

Masina 11, Korpus A, Tallinn

Telefon:

(+372) 6313 788

Koduleht:

www.barman.ee

IMG_4783EBA

EBA Koolituskeskus pakub erinevaid võimalusi, kuidas muuta Sinu üritus meeldejäävaks. Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris! Mobiilne baarilett võimaldab pakkuda meie teenuseid ka väljaspool koolituskeskust Sinule sobivas asukohas- firmaüritusel või mõnel tähtpäeval. Olgu selleks siis värskendavate smuutide koolitus tervisepäeva raames, uue kontori avapeol showbaarmeni teenus või kokteilibaar ettevõtte suvepäevadel- tänu pikaajalistele kogemustele ja paindlikusele tuleme toime kõigega.

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus ei ole pelgalt elukutselisi baarmene- ja toitlustusvaldkonnaga seotud inimesi ühendav organisatsioon. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja mitmekülgset koolitusteenust kõigile kokteilimaailmast huvitatutele. Oluline fookus meie tegevuses on suunatud targalt tarbimise (ingl.- responsible drinking) propageerimisele. Iga kuu toimub mitmeid erineva fookusega ühe- või mitmepäevaseid koolitusi, millede seast leiab meelepärase igaüks. Oodatud on ka kõik need inimesed, kes pole varasemalt baarindusega kokku puutunud, kuid sooviksid omandada uusi teadmisi sellest lõputute võimalustega põnevast kokteilikunsti maailmast.

EBA Koolituskeskuses toimuvad:
– õllekoolitused
– siidrite koolitused
– baarmenite alg- ja täiendkoolitused,
– show-baarmenite algkoolitused,
– koolitused erinevate toodete ja joogikategooriate tutvustamiseks,
– kohvijookide valmistamise koolitused,
– kokteilide kaunistuste meisterdamise koolitused,
– alkoholivabade kokteilide koolitused,
– smuutide valmistamise koolitused,
– teeninduse- ja müügi koolitused,
– meeskonnatöö koolitused,
– motivatsioonikoolitused,

Kõik meie koolitajad on väga kõrgelt hinnatud, rohkete auhindadega pärjatud, suure koolitus- ja võistluskogemusega baarmenid, restoranide- ja baaride juhid ning oma ala spetsialistid.

Valik meie koolitustest:

kokteilMeelelahutuslik kokteilikoolitus

 Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskuses on võimalus osaleda huvitavatel ja harivatel kokteilikoolitustel, mis sobivad suurepäraselt erinevate tähtpäevade tähistamiseks, firmapidudeks või oma seltskonnaga meeldivaks ajaveetmiseks. Hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid sobivad imehästi erinevate ürituste läbiviimiseks. Koolituse käigus saab tutvuda kokteilikunstiga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile, sealhulgas alkoholivabasid. Kokteilide valikul arvestame teie maitse ja eelistustega! Ürituse iseloomu arvestades saab koolitusi teha teema (nt. Kuuba, Mehhiko) või joogigrupi (rumm, džinn jm) või isegi konkreetse toote põhiselt. Kõik osalejad saavad koolituselt kaasa uusi kogemusi, maitseelamusi ning retseptilehe valmistatud kokteilidega.

 Kestvus: 2 tundi

Koolituse hind: Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust! (kuni 20 osalejat)

 kokteilidKokteilivõistlus

 Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni koolituskeskuses on võimalus panna oma ideed ja fantaasia proovile ning korraldada oma seltskonnale huvitav kokteilikoolitus, mis kulmineerub kokteilivõitlusega, kus iga osaleja saab valmistada kokteili oma maitse-eelistuste ja fantaasia järgi. Valminud kokteilide välimust ja maitset hindavad kõik üritusel osalejad ning omapoolseid kommentaare jagab kokteilispetsialist (koolitaja). Võidavad kõik, kuna uued kogemused ning meeleolukas üritus on garanteeritud. Publikulemmikule auhind EBA koolituskeskuse toetajalt!

 Kestvus: 2 tundi

Koolituse hind:  Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust! (kuni 20 osalejat)

kahvi Kohvikoolitus

 Hea kohvi saladus on kohvioa kvaliteet ja värskus, kvaliteetne vesi, õige valmistusviis ja puhtad valmistusvahendid. Kõlab lihtsalt ja nii lihtne see ongi… tulemuseks maailma parim kohv, mida aitab Sul õppida valmistama Eesti üks parimaid kohvimeistreid, barista Helger Aava.

Kestus: 3 tundi

 Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!

helger Kuumad kokteilid

 Mis võiks olla mõnusam ühel lumisel talveõhtul, kargel kevadhommikul või  sombusel sügispäeval kui hõrgutav kuum kokteil. On väga palju erinevaid võimalusi kuumade kokteilide valmistamiseks. Kui Sa soovid teada, kuidas ja mida kokku segada, et saada üks tõeliselt mõnus ja soojendav kokteil, siis tunnustatud baarmen ja Eesti üks parimaid kohvimeistreid, barista Helger Aava aitab Sind!

Kestus: 3 tundi

 Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!

Joogikaart

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskuses aitame teil Eesti turul olevatest alkohoolsetest ja mittealkohoolsetest jookidest välja valida just teie ettevõttele sobivad tooted ning kokku panna kokteilikaardi teie asutusele. Tutvustame meeskonnale vajalikke töövahendeid ja töövõtteid, koolitame kokteile valmistama ning neid klientidele pakkuma.

 Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!


Baaripidajale

Sinu unistuseks on avada oma baar, kuid Sa ei tea millest alustada? Või sul on olemas baar, mis vajab värskendust? EBA Koolituskeskus aitab Sind baariinventari valimise, baarisüsteemi loomise, joogikaardi väljatöötamise ja kõige muu juures, mis puudutab kokteili- ja baarimaailma. EBA liikmete hulgas on valdkonna spetsialistid, kes aitavad leida parimad lahendused just Sinu jaoks ning hoida sel viisi kokku nii aega kui raha!

 Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!


Teeninduskoolitus

Kuidas hoida oma kliente? Kuidas teha nii, et kliendid tuleksid sinu juurde ikka ja jälle tagasi? Väga oluline osa sellest on teenindusel. Meeldiv teenindus paneb meid ennast hästi tundma – meile meeldib, kui meie eest hoolitsetakse ning soovitakse pakkuda meile parimat. Sõnad on need, millega saab nii palju head teha, kuid mitte kunagi ei saa enam öeldut olematuks muuta. Teeninduskoolitus hõlmab nii suhtlemist kui serveerimist. Anname palju näpunäiteid professionaalseks teenindamiseks ning oskused, mida rakendada oma töös. Teeninduskoolituse läbiviijaks on rohkete auhindadega pärjatud, Eesti ühe armastatuima kokteilbaari asutaja ja baarmen Heinar Õispuu ning pikaajalise teenindusjuhi kogemusega koolitaja Riinu Rätsep.

 Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!

 

Ruumide rent

EBA Koolitusklassi  (49,2m2) mahub seminaristiilis 22 inimest, baar on varustatud vajalike vahendite ja professionaalsete baariseadmetega. Pakume ka ruumirendi võimalust nii koosolekute läbiviimiseks koos interneti, data projektoriga, pabertahvliga ning kirjutusvahenditega, olemas on eraldi koosolekuruum ja fuajee-lugemissaal. Soovi korral saame pakkuda suupisteid, kohvipause või lõunasöögi võimalust meie territooriumil asuvas Liivi Köögis. Ruume on võimalik rentida ka muudeks tähtpäevadeks.

EBA Koolituskeskuse hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid asuvad Tallinnas, Masina 11.
Rohkem teavet leiab: www.barman.ee ja FB/koolituskeskus

 Hind: 25€/ tund

           45€/ tund peale kella 17.00 / nädalavahetustel

         159€/ päev

Galerii: