von Stackelberg Hotel Tallinn

Aadress:

Toompuiestee 23, Tallinn 

Telefon:

+372 660 0700

Von Stackelberg Exterior_14Hotell

Täielikult renoveeritud hotell vaatega Tallinna vanalinnale pakub tänapäevaseid ruume ja mugavust ajaloolises ümbruses.

von Stackelbergi Hotel Tallinn, 1874. aastal algselt ühe saksa aadliku eramuks ehitatud hoone, asub Toompea jalamil – vaid paari sammu kaugusel Toompea lossist ja Nevski katedraalist.

Säilitamaks hoone ajaloolist interjööri, on siseruumidesse alles jäetud algupärased paekiviseinad, mis loovad sooja ja kutsuva keskkonna. Neid on kombineeritud tänapäevase valgustuse ja disainielementidega.

Kõik toad on äsja renoveeritud, ruumikad ja valged. Tubades on konditsioneer ja kirjutuslaud ning tasuta internetiühendus. Muu inventar tubades hõlmab tee- ja kohvitegemise võimalusi ja digitaalseid seife, vannitubades on põrandaküte ja eridisainiga ruumikad dušikabiinid.

Tõeliseks lõõgastumiseks pakub von Stackelbergi Hotel Tallinn ZEN tube ja ZEN Deluxe tube, mis on varustatud mullivanni ja vannitoatarvetega luksusliku aroomiteraapia jaoks.

Soovi korral pakutakse massaaži- ja päevaspaa teenuseid.

Läheduses asuvad kõik peamised ostu-, restorani- ja ööklubide piirkonnad. Rongijaam on vaid 7-minutilise jalutuskäigu ning sadam ja bussijaam 2 km kaugusel.

VSH toad_img_3541_fotograaf_lauri_laan_1MAJUTUS

von Stackelberg Hotel Tallinn pakub mugavat ja elegantset majutust 44 külalistoas ja sviidis: 20 superior tuba, 18 ZEN tuba, 6 ZEN Deluxe tuba ja kaks ZEN sviiti.

 

Kõik hotellitoad on äsja renoveeritud, avarad ja ruumikad. Sisekujundus, tekstiil ja värvid on hoolikalt valitud, et muuta Teie siinolemine stiilseks ja meeldivaks.

Restaurant La Boheme BRESTORAN

von Stackelberg Hotel Tallinna restoran „La Boheme brasserie and bar” on Prantsuse brasserie-stiilis restoran kuni 60 inimesele, mis on tänapäevaselt kaunistatud loodusliku kivimi, puidu ja klaasiga. Restoran pakub parimat valikut klassikalise Euroopa köögi toitudest.

 

„La Boheme brasserie and bar” ühendab peenemat stiili brasserie ja heatasemelise restorani sõbralikus, hubases ja vabas, kuid samas maitsekas ja elegantses keskkonnas.

 

Meie menüü on koostatud erinevaid maitseid silmas pidades:

  • Saadaval valik päevapraade ja salateid
  • A la carte menüü eksklusiivsemale maitsele
  • Ideaalne koht ärilõunaks või õhtusöögiks
  • Hea koht eraviisiliste ürituste ja tähtpäevade tähistamiseks kuni 50 inimesele
  • Erimenüü lastele

VSH von S courtyard mediumKaval-Antsu Talu

Suurim konverentsi- ja seminariruumide keskus, Kaval-Antsu Talu, asub ehtsas vanas renoveeritud tallis. Eesti rahvusliku talumaja stiilis Kaval-Ants pakub vaheldust tavapärasele valikule. Kaval-Antsu Talus on kohti 120 inimesele. Majal on suured klaasist uksed, mis lubavad sisse loomulikku päevavalgust, ning see on ideaalne koht tavapärasest veidi teistsuguse konverentsi või vastuvõtu korraldamiseks.

VSH SpaZEN-SPA

Vahel tuleb endale midagi erilist lubada või võtta aega sõpradega kohtumiseks – miks mitte kasutada võimalust veeta tund või paar täiuslikus naudingus. Vastvalminud jaapani stiilis Zen-SPA oma luksuslike hooldustega, sauna ja jaapani basseiniga pakub unikaalset spaa-elamust ning lõõgastust keset ajaloolist atmosfääri. Pakume erinevaid spa teenuseid, sealhulgas massaaže, keha- ja näohooldusi, käte-ja jalgade hooldusi. Et muuta spa külastus väga eriliseks oleme valinud kasutatavaks brändiks Fleur’s-i sarja.

VSH KarolineKONVERENTSID

von Stackelberg Hotel Tallinna konverentsikeskuses on kokku 4 erinevat ruumi. Suurim ruum, Kaval-Antsu Talu, asub ehtsas vanas renoveeritud tallis. Eesti rahvusliku talumaja stiilis Kaval-Antsu Talu pakub vaheldust tavapärasele valikule. Kaval-Antsu Talus on kohti kuni 120 inimesele. Majal on suured aknad ja klaasist lükanduks, mis lubavad sisse loomulikku päevavalgust ning see on ideaalne koht tavapärasest veidi teistsuguse õhustikuga konverentsi või vastuvõtu korraldamiseks.

Kolm väiksemat ruumi – Alexandrine, Karoline ja Wilhelmine – on ideaalsed grupitööde, koosolekute ja koolituste jaoks – suurim neist mahutab kuni 30 inimest teatristiilis. Lisaks pakume laia valikuga kohvipause, maitsvaid grupilõunaid ja rikkalikke õhtusööke.

Samuti on võimalik kohandada Alexandrine ruum nahktugitoolidega eripärasemaks “Executive board meeting“ stiili, mis mahutab 4-8 inimest.

 

Kaval-Antsu Talu Folkloorietendused:

 

Lisaks konverentsidele pakume Kaval-Antsu Talus traditsioonilisi Eesti õhtusööke koos meleeolukate folkloorietendustega nii väliskülalistele kui ka kohalikele firmadele.

Valida saab nii tavalise grupimenüü kui ka rikkaliku Eesti rahvusliku menüü, eraldi võimalik juurde tellida nii täismahus folkloorishow kui ka lihtsalt Eesti rahvuspille mängiv muusik.

Galerii: