Trattoria Massimo

Aadress:

Maakri 25 Tallinn

Telefon:

+372 4525 4005

IMG_2816Modernne Euroopa köök otse Tallinna kesklinnas

Trattoria Massimo avas uksed aastal 2011, mil seda esitleti kui suurimat trattoriat Eestis koos rikkaliku Itaaliapärase toidu- ning veinivalikuga. Ajapikku on aga Massimost saanud koht, kus jätkuvalt kohtab vana head tuttavat Itaalia külalislahkust ning hubast atmosfääri, kuid meie menüüvalik on rohkem keskendud modernsele köögile pakkudes maitseid igast Euroopa nurgast.

20nda sajandi alguses rajatud hoones, mis algupäraselt kuulus paberivabriku kompleksi, on säilitatud esialgsed paekivi- ja tellisseinad ning kõrged punasest tellistest võlvlaed. Massimo restoranisaal on väga suure mahutavusega ja seega on meile külla oodatud igas suuruses seltskonnad. Hubased boksid ja lauad koos mõnusa elus kaminatulega loovad ideaalse atmosfääri sõpradega kokkusaamiseks või miks mitte romantiliseks õhtusöögiks kahele. Igal reedel kostitame külalisi elava muusikaga nii Eesti kui ka välismaisetelt esitajatelt.

maersk_061213_gal_img_6276_fotograaf.lauri.laan (1)Oleme väga hea koht ürituste korraldamiseks, olgu siis inimeste arv 30 või 300. Lisaks eelmainitud suurele restoranisaalile asub meie maja teisel korrusel ka lisaruum, mida saab vajadusel kasutada backstage´ina, teise restoranisaalina, seminariruumina, peosaalina, pokkeriruumina…võimalused on lõputud. Meie juures on olemas heli-ja valgustehnika ning koos lavaga loovad need eeldused kontsertideks, presentatsioonideks, showdeks jne. Alates 2014. aasta maist avame ka suure välisterrassi, mis annab võimaluse vabaõhuüritusteks. Ürituste korraldamisel on kõige suuremaks abiks Trattoria Massimo partner Jahh Catering OÜ, kes hoolitseb, et kõik peolauad oleks rikkalikult kaetud.

“Toitu tuleb valmistada armastusega, sest et kokkamine on omaette kunst, mis peegeldab tegija emotsioone ja suhtumist. “ – Massimo peakokk Veiko Trakmann

Galerii: