Sushi Event Catering

Aadress:

Ädala 7-12

Telefon:

+372 5800 4899

10525423_10204722140999901_131630307_nMeist

Jaapani toit ja kultuur on meie kirg, mida tahame kõigiga jagada.  Sushi Event kannab endas armastust ja vastutust  Jaapani tavade vastu. Võimaldame nautida tõusva päikese maa tavade järgi serveeritud toite ja jooke kodus pere ja lähedaste seltskonnas, kolleegidega ettevõtte ruumides või mistahes kliendi poolt valitud Eestimaa paigas. Lisaks kõigele sellele oleme valmis õpetama sushi valmistamist ning läbi viima harivaid ja lõbusaid loenguid Jaapanist.

Meie meeskonna peakokk on Genji Nakamura, kes on pühendanud kogu oma elu Jaapani toidule. Suureks unistuseks oli tal avada oma toitlustusettevõte, mis sai Tallinna üheks edukaimaks Jaapani Restoraniks.

Teenused

DSC_1135editedJaapani buffet

Konverentsidel, tähtpäevadel ja pidulikel vastuvõttudel pole midagi paremat, kui üllatada külalisi Jaapani stiilis kaetud buffet-ga, mis sisaldab hõrke roogasid ning värskendavaid jooke.

Lisaks soovitame juurde tellida meie teenindaja, kes räägib pakutavast toidust ja joogist ning tagab külalistele meeldiva olemise.

Toidud serveerime naturaalsest kivist või portselanist vaagnatele.

 

ht_naked_sushi_jp_120803_wblogElav laud

Kui tahad oma külalisi tõeliselt üllatada ja pakkuda lisaks hõrkudele Jaapani roogadele  ja jookidele ka silmailu, on see valik just sinule.

Ekstravagantne, kuid stiilne sushi asetamine modellile on tänapäeva moodsaim serveerimisviis. Sushivaliku serveerime lauale, mis on täismõõdus kaetud tumeda pleksiklaasiga ja/või kiviplaatidega. Laua keskel asetseb alasti modell, kelle peale serveerime tagasihoidlikult, kuid rikkalikult,  osa  sushivalikust.

Laua ilu säilitamiseks kaasame teenusele meie professionaalse teenindaja.

Loeng ja koolitus  

Kellele ei meeldiks veeta aega sõprade ja lähedaste seltskonnas? Miks mitte teha seda just sushit valmistades ja nautida kõrvale umeveini või sake riisiviina? Meie kokk õpetab Teile sushi valmistamist ja räägib põnevaid lugusid Jaapanist, selle maa kommetest ja veidrustest.

Galerii: