Restoran La Boheme

Aadress:

Vihula, Lääne-Virumaa

Telefon:

+372 326 4100

VM Sun terraceVihula Mõisas on üks ilusamaid esmaklassilisi restorane Eestis.

Elegantne La Boheme Restoran asub Mõisa peahoone teisel korrusel, kust avaneb imeilus vaade mõisakompleksile. Oma üksikasjalikult taastatud originaalsete parkettpõrandate ja laeornamentide, maalide ja moodsa Skandinaavia mööbliga on restoran meeldiv ühendus traditsionaalsest vanast, ja moodsast minimalismist. Kõrged laed, suured aknad vaatega mõisapargile, kamin ja suur klaver lisavad veelgi õhkkonda.Restoranis on kohti üle 100 külalisele.

La Boheme Restoranis on neli saali: Ballisaal (50 kohta), Raamatukogu (20 kohta), Lounge (30 kohta) ja väiksemateks intiimseteks õhtusöökideks Korstnatuba. Lisaks on suvel  võimalik einestada ka mõisa terrassil vaatega mõisa pargile ning nautida kokteile Päikeseterrassil koos päikeseloojanguga.

Restorani menüü põhirõhk on kohalikul Eesti köögil, üsna mitmed retseptid on pärit mõisa vanast kokaraamatust. Teiseks oluliseks eripäraks on rõhk võimalikult looduslähedasel ja kohalikul toidul. Paljud meie köögi toorained on pärit mõisa oma aiast ja naabertaludest selleks, et pakkuda nii värsket, kohalikku ja tervislikku toitu kui võimalik.

Restoran La Boheme pakub hommikusööki esmaspäevast reedeni kl 08:00-10:00 ning laupäeval ja  pühapäeval kl 08:00-11:00. Nautige võrratuid maitseid Vihula Mõisa rikkalikul hommikusöögil, kus leiate laia valiku nii külmi kui ka kuumi roogi, kohalikke delikatesse  värsketest pagaritoodetest –  kõik on värske, naturaalne ja tervislik

La Boheme restorani lahtiolekuajad:

  • Lobby baar ja terrassid  iga päev 12:00 – 22:00
  • La Boheme Restoran iga päev 16:00 – 22:00
Gruppidele ettetellimisel.
Igal reedel ja laupäeval olete oodatud elegantse atmosfääriga restorani La Boheme Ballisaali nautimaks õhtusööki klaveri- või akordionimuusika saatel kl 18:30-21:30. 

Galerii: