Kreutzwaldi Hotell

Aadress:

Endla 23, Tallinn

Telefon:

+372 66 64 800

KWHexterior_2Hotell

 Kreutzwald Hotel Tallinn on Tallinna kesklinnas asuv kaasaegne neljatärnihotell. Hotell paikneb ajaloolises hoones vanalinna ja Eesti Rahvusraamatukogu vahetus läheduses. Linna üks olulisemaid tuiksooni – Vabaduse väljak – koos hiljuti valminud klaasist Vabadussambaga jääb kõigest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Kreutzwald Hotel Tallinn on taskukohane ja sobilik nii turisti- kui ka äriklassi reisijatele, pakkudes trendikat ja mugavat majutust ning kiiret ja sõbralikku teenindust. Hotell renoveeriti 2014. aastal ning selles on 74 tuba, millest on 50 standard tuba, 17 ZEN tuba  ja 7 ZEN sviiti. Kõik hotellitoad on avarad kõrgete lagede, heleda puitparketi ja skandinaaviapärase viimistlusega.

Majutuse hind sisaldab rikkalikku hommikusööki rootsi lauas restoranis Nipernaadi (külmad ja kuumad road) ja jõusaali, kus teie käsutuses on suur valik erinevaid trenažööre ja tõstekange. Täiendava tasu eest saate külastada sauna, lõõgastuda mullivannis ning nautida ZEN-SPA teenuseid. Hotellis asub ka 3 konverentsi- ja koosolekuruumiga konverentsikeskust.

Restoran Nipernaadi

Nipernaadi

Nagu August Gailiti Toomas Nipernaadi rändas ka restoran Nipernaadi Eestis ringi, et koguda inspiratsiooni eestimastest naturaalsetest talutoodetest ja kohtuda kohalike rannakalurite ja väiketalunikega, kes on kasvatanud oma tooteid hoole ja armastusega. Palju toorainet, nagu juurikad, maitsetaimed, liha, metsamarjad ja seened tuleb meie Vihula Mõisa öko-Farmist Lahemaa Rahvuspargis.

Soovime, et Sinu lauale jõuaks toit koos rännulooga Eestimaa eripaigust. Menüü on lihtne ja tuttavate maitsetega. Toidud on loonud meie kokk Jevgeni Cherdantsev, kes valmistab sööki värskest, hooajalisest ja võimalikult kohalikust toorainest. Nii tuleb kala Peipsi järvest ja Pärnu lahest, juurikad, salatid ja ürdid nii Vihula Mõisast kui Kopra Karjamõisast, kanaliha Põhja-Eestist, veise- ja sealiha Lõuna-Eestist – seega menüüs on eripäraseid lõhnu ja maitseid Eestimaa eri nurkadest.

Toomas Nipernaadi rändas ringi, rääkis lugusid sooviga panna inimesi elule teistmoodi vaatama. Nii tahame ka meie panna oma külalisi restoranis toidule teisiti vaatama ning taldrikul olevat rännulugu nautima alguses silmade ja pärast maitsemeelega. Ning muidugi lisaks söögile naudisklema ka väikestes õllekeldrites ja vabrikutes villitud kohalikke marjaveine, õlusid ja viinu.

Restoran Nipernaadi on paik, kus saavad kokku hea Eesti toit, külalislahkus, soojus, väga toredad külalised, et oleks mõnus koos olla.

10363494_402534226553872_4550690465921923697_nÜritused

Kui otsite oma ürituse korraldamiseks meeleolukat ja õdusat paika, siis on Nipernaadi just õige koht. Aitame teil korraldada erilist sünnipäeva-, kontori- ja pulmapidu või ärilõunat. Nipernaadi mahutab kuni 80 külalist.

Suveterrass

Suvisel ajal avatud suveterrass on lõõgastav koht kokkusaamisteks soojadel suveõhtutel

Päevamenüü

Iga päev kella 12 – 15 pakume päevamenüüd!

ZEN-SPA

KWH zen_bathroomVahel tuleb endale midagi erilist lubada või võtta aega sõpradega kohtumiseks – miks mitte kasutada võimalust veeta tund või paar täiuslikus naudingus.

Kui soovite tähistada mõnd teie jaoks olulist sündmust või pakkuda oma sõpradele või kolleegidele täiesti uudset kogemust, kaaluge meie ökospaa külastamist. See on suurepärane koht ajaveetmiseks nii paaridele, tüdrukuteõhtust osavõtjatele kui ka firmade töötajatele ja külalistele. Samuti on siin hea lihtsalt sõpradega aega veeta. Ökospaa ühendab endas privaatsed eraruumid ja luksusliku interjööri ning kindlasti kuulub siia ka valik klassikalisi spaateenuseid.

Meilt leiab midagi igale maitsele – näiteks võite alustuseks valida kehakoorimise, mis tõstab naha toonust ning eemaldab üleliigse rasu. Spetsiaalselt tundlikule nahale välja töötatud kehakoorija mõjub virgutavalt nii kehale kui vaimule. Sellele võiks järgneda lõõgastav massaaž, mis on valitud spetsiaalselt teie soove ja vajadusi silmas pidades.

Meie terapeutidel on laialdased teadmised ja kogemused nii füsioteraapia, spordi-, Tai, Hiina ja klassikalise massaaži kui ka lümfidrenaaži valdkonnas. Pärast lühikest konsultatsiooni saavad nad välja pakkuda just teile sobiva variandi.

KWH Kalev-classroomKonverentsid

Kreutzwald Hotel Tallinna konverentsikeskus on suurepärane koht seminaride ja nõupidamiste ning firmapidude korraldamiseks, mahutades kuni 90 osavõtjat. Kõigis ruumides on aknad, mis lasevad sisse päevavalgust. Suurim ruum, Kreutzwald mahutab teatristiilis 65 inimest. Kreutzwald oma reljeefsete seinte, õhuliste tekstiilide, elegantse tapeediga ühes seinas, vanaegse seinakella, raamaturiiulite ja raamatutega meenutab pigem hubast raamatukogusaali ja pakub vaheldust tavapärasele valikule.

Kolm väiksemat ruumi – Uku, Linda ja Kalev – on ideaalsed grupitööde, koosolekute ja koolituste jaoks – suurim neist mahutab kuni 55 inimest teatristiilis. Kuna tegemist on Fr R Kreutzwaldi järgi nime saanud hotelliga, siis lisaks sellele, et konverentsiruumid on saanud nime eepostest Kalevipoeg, on kõigis saalides ka seintel riiulid raamatutega, et soovi korral kohvipausil ennast kirjandusega turgutada.

Kõik konverentsiruumid on varustatud vajaliku audiovisuaalse tehnikaga, k.a dataprojektorid, grafoprojektorid ja tõlkekabiinid. Lisaks pakume laia valikuga kohvipause, maitsvaid grupilõunaid ja rikkalikke õhtusööke.

Galerii: