Rannahotell

Aadress

Rannapuiestee 5, Pärnu 80010

Telefon

+372 444 4444

slide7Hotell

Rannahotell paikneb Pärnu rannapromenaadi veerel, vaid paari sammu kaugusel rannaliivast. Hotellis on 62 tuba, valikus leiate peretoad, avarad sviidid, kahesed- ning ühesed toad. Kahest eriti eksklusiivsest sviidis avaneb ainulaadne panoraamvaade Pärnu lahele.

Siit leiab ka a la carte restorani ja avara merevaatega suveterrassi. Hotellis on mitmeid eri suurusega ruume tähtpäevade või muude sündmuste korraldamiseks, lõõgastumiseks sobivad privaatsaun ning piljard.

Iluhooldusi pakub Well-being salong, mida juhib mainekas Katrin Kruusma, kelle üks tuntumaid kliente on Eesti Vabariigi president. Salongis pakutakse professionaalseid hooldusi nimekate tootesarjadega Comfort Zone, Davines ja Kevin Murphy.

Restoran

IMG_8561Merevaatega  à la carte restoran on kui loodud romantiliste õhtusöökide, perekondlike tähtpäevade või uhkete bankettide korraldamiseks. Restorani menüü pakub nii 1930ndate klassikuid kui avastusretki tänapäevases toidumaailmas. Kui tavapäraselt asetsevad lauad restoranis kahele, neljale või kuuele külalisele kaetult, siis ürituste korraldamisel on võimalik laudasid paigutada vastavalt korraldaja soovile kuni 120-le külalisele. Vastuvõtte korraldame kuni 250-le inimesele.

Restoranist pääseb avarale merevaatega väliterrassile, mis soojal ajal on Pärnu suvekülaliste ning kohalike lemmik nautimaks maitsvaid roogi ja jahutavaid kokteile. Restorani väliterrassilt viib jalgtee otse rannapromenaadile, et jalutuskäik kaunil rannal ning naasmine Rannahotelli oleks veelgi mugavam. Neile, kel plaanis väljasõit või päeva nautimine grüünes, pakub Rannahotelli restoran võimalust tellida kaasa piknikukorvi. See komplekteeritakse just Teie poolt eelistatud suupistete ja jookidega mitmekülgsest valikust.

Restorani kõrval paikneb hubane salong, kus saab läbi viia ärikohtumisi, korraldada vastuvõtte või lihtsalt sõpradega aega veeta.  Salongis on läbi viidud klassikalise muusika- ja rokikontserte, siin on korraldatud presentatsioone ja pulmatseremooniaid kuni 100-le inimesele.

Ootame Teid nautima maitsvaid roogi ning ainulaadset atmosfääri!

Konverentsiruumid

IMG_8385Tänane Rannahotell kannab edasi endisaegseid väärtuseid tänapäevases vormis, pakkudes kvaliteetset teenindust ajaloolises hoones, mille arhitektuur on kordumatu ja võluv. Rannahotell ei ole traditsiooniline konverentsihotell, vaid isikupärane ja kordumatu, nii nagu meie pakutav ei ole standardne, vaid kliendi individuaalsetest vajadustest tulenevalt voolitav.

Rannahotelli hoones on läbi aastakümnete korraldatud kõrgetasemelisi vastuvõtte, bankette, seminare ja muid sündmusi, mille osalejate seas on olnud nii kõrgeid valitsusametnikke kui tuntud kultuuritegelasi.

Rannahotell pakub ühe lahendusena kõigi hotellitubade ja konverentsi- või banketiruumide broneerimist privaatseks ürituseks, lisaks toitlustamist vastavalt kliendi soovile juba koostatud menüüde või erimenüü alusel.

Rannahotelli ruumid sobivad suurepäraselt erinevate ürituste läbiviimiseks. Nõupidamiste, loengute, kontsertide, seminaride, presentatsioonide, tähtpäevade või muude sündmuste korraldamiseks pakume mitmeid erineva mahutavuse ja interjööriga ruume. Konverentsiruumide mahutavus on 10-90 inimest.

Galerii: