Viikingite Küla

firma_head_02Aadress

 Saula küla, Kose vald

firma_head_04Telefon:

+372 5664 2528

17487Viikingite küla

Viikingite külas on võimalus nii keha kinnitada kui ka niisama looduse ilu ja võlu nautida.

Kui soovite korraldada üritust, mis jätaks meeldiva mälestuse Teie sõpradele ja kollegidele ning oleks veidi teistsugune, kui harjunud olete, siis Viikingite küla on just see eriline paik kuhu tulla. Viikingite küla eriline õhkkond ja iidsuse maagia ilmestab kogu Teie üritust ja pakub naudingut nii hingele kui meelele.

Meie juures on suurepärased võimalused nii firmaürituste läbiviimiseks kui ka sõprade keskel tähtpäevade tähistamiseks. Viikingite külas on magamise ruumi kuni 50 inimesele.

Seminari- ja Peoruumid

Miks mitte korraldada nõupidamine või seminar linnakärast eemal ja veidi teistsuguses keskkonnas kui harjunud olete. Viikingite küla eriline õhkkond ja iidsuse maagia ilmestab kogu Teie üritust ja pakub naudingut nii hingele kui meelele. Valida saate nii siseruumides olemist või soovikorral saate edukalt koosoleku läbi viia ka looduse rüppes. Meil on pakkuda suur saal, mis mahutab kuni 100 inimest. Väiksema kollektiiviga saate koosoleku läbi viia aga hubases Ülakorruse Nurgas, kuhu ühtekokku mahub kuni 15 inimest. Õues pakume aga mõnusat katuselaust, kuhu mahub kuni 30 inimest laua ümber. Katusealuselt on kaunis vaade üle Viikingite Küla.

NB! Pakume ka võimalust rentida konverentsitehnikat.

Viikingite küla Tavernas on ühtekokku 3 erineva suurusega peopidamise paika. Väiksema seltskonnaga saate nautida õdusat olemist Ülakorruse Nurgakeses. Ülakorrusele mahub kuni 20 inimeseline seltkond. Meie taverna suures saalis on ruumi pidutseda kuni 100 inimesel. Suurt saali on mugav kasutada ka koos majutusega. Magamistoad asuvad maja teisel korrusel ja ühtekokku mahutame ööbima kuni 50 inimest. Korraldades üritust taverna tagamajas saame soovijatele pakkuda täieliku eraldatust taverna teistest külastajatest. Majja viib eraldi sissepääs ning ka sisehoov maja taga on vaid Teie kasutada. Suuremate ürituste korral saab kasutada ka kauni Pirita jõe äärset ala ning ka sinna pääsete mugavalt maja sisehoovist mööda looklevat teed. Kuni 25 inimest mahutab taverna väike saal. Saal asub mugavalt taverna esimesel korrusel.

Mõnusaks vahelduseks on sõpradega aega veeta ja keha kinnitada looduse rüppes. Viikingite külas on selleks puhuks mõnus mäepealne, kus ka ootamatu vihma korral kaitstud olete.

Meelelahutus + Forellipüük

Viikingite Külas on suur sisetiik, kus kõigil soovijatel võimalus ise enesele viikingite kombel üks maitsev kõhutäis püüda. Kui kala käes küpsetab meie kalameister selle vastavalt Teie eelistustele kas suitsuahjus või grillahjus. Meelepäraseid lisandeid kala kõrvale saate valida siit kliki siia

* Vibulaskimine – Saate mõõtu võtta vibu laskmises. Selle tarvis on Viikingite külas mitmeid märklaudasid, kus saate oma oskused proovile panna.

 * Laanepoeg ja Metsaneid – See mäng on vanade viikingite üks lemmikumatest mängudest, kui naistega saunas käidi. Tihti tekkis saunalaval küsimus kes on vintskem vägilane sängis või nurjatum näitsik küünis. Seepärast tiriti puuslikud aida alt enne sauna minekut välja ja tehti asi kohe selgeks, kes on osavam pulga loopija ja kes osavaim rõnga heitja. Võitja paaril oli aga õigus pärast teiste saunas käimist kahekesi saunamõnusi nautima jääda!

*Viikingite Jõeretk – Üks õige viiking võtab ikka meresõidu ette. Võta sõbrad või kolleegid kaasa ning tule pane ennast proovile Pirita jõel. Kanuumatk mööda Pirita jõge kestab kokku 2-3 tundi, mis sõltub peamiselt muskli ja aju suurusest J Retke käigus läbite umbes 8 km. Võimalikud on ka pikemad matkad. See reis ei ole mingi niisama paadis mõnulemine, jõel tuleb Teil ette nii mõnigi olukord, kus vaja nõu ja vahel ka jõuga meeskonnavaim proovile panna. Kindlasti on abiks ka koprad kes näevad palju vaeva, et matkajatel see teekond võimalikult raske oleks! Aga kodutee ei peagi kerge olema…