Vanamõisa vabaõhukeskus

firma_head_02Aadress

Allika tee 10, Alliku küla, Saue vald

firma_head_04Telefon:

+3725140761

firma_head_06E-mail:

Saada kiri

Lava_21Tule korralda oma ettevõtte meeldejääv sündmus Vanamõisa vabaõhukeskuses.

Tallinna külje all Saue vallas asuv Vanamõisa vabaõhukeskus on parim paik ettevõtte ühiseks suvesündmuseks. Efektiivsema töötulemuslikkuse nimel ja heade suhete hoidmisel on väga oluline
kollektiivi ühistegevus.

Vanamõisa vabaõhukeskus asub paarikümne minuti sõidu kaugusel Tallinnast. Ümarpalkstiilis kompleksi juurde kuuluvad avar laululava koos kõrvalrajatistega, grillkoda, laste mänguväljak, korvpalliplats, külakiik ning suur katusega väliterrass, mis võimaldab sõltumata ilmastikuoludest korraldada meeldejäävaid pidusid. Soovi korral saab juurde tellida mitmesuguseid lisateenuseid. Vabaõhukeskuse kaudu saab tellida ettevõtte sündmuse kogu korralduse.

Kuna Vanamõisa vabaõhukeskuse asukoht on soodne ja hea ligipääsuga nii kõikidele Saue valla kui ka naaberomavalitsuste elanikele, on keskusest rõõmu tundnud ka paljud Lääne-Harju inimesed. Keskuses toimuvad erinevad üritused: pulmad, sünnipäevad, kokkutulekud, kontserdid, teatrietendused, kultuuriüritused, laadad, suvepäevad, firmapeod ja spordivõistlused ning nende  toimumist ja korraldamist soosib terviklik kompleks, kus on mõeldud kõigele ja kõigile.

Oleme valmis arvestama tellija soovidega, et pakkuda parimat võimalust ja lahendust.