Tähetorni Hotell

firma_head_02Aadress

Tähetorni 16, Tallinn,

firma_head_04Telefon:

+372 6779 100

firma_head_08Koduleht:

www.thotell.ee

16025

Hotell

Tähetorni Hotell asub Tallinna kesklinnast 9 kilomeetri kaugusel lopsaka rohelusega Nõmme linnaosas. Siinne rahulik koht ja värske õhk pakuvad pelgupaika väsitava müra ja pinge eest, aidates lõõgastuda ning luues tuttava kodutunde.  Romantilised tornid ja terrassid, ümarate arhitektuurielementidega vahelduvad kandilised vormid ja kõikehõlmavad punased tellised – Tähetorni Hotell jätab endast mulje kui muinasjutulossist.

Hotellis on kokku 38 tuba.Eriti eksklusiivsed on neljakorruseline sviit ja kaks minisviiti. Välja on teenitud kolm tärni ning keskkonnasõbraliku tegevuse eest rahvusvaheline turismiettevõtete ökomärgis Roheline Võti.

Samamoodi kui välisilme, lummab ka maja sisemuses valitsev atmosfäär. Kõiki korruseid ja ruume ühendavad kolm läbi hotelli ulatuvat keerdtreppi, lisades hoonele põnevat sopilisust ja hubasust, samas avarust. Vastuvõtulaua juures püüavad esimesena pilku suures akvaariumis ujuvad kalad. Astudes edasi kaminaruumi, võib puhata jalgu, vaadata telerit, praksuvat tuld või nautida einet. Hotelli restoranis ja baaris tasub kindlasti lasta hea maitsta suurepärastel roogadel ja veeta mõnusasti aega. Suvel on võimalik istuda terrassil ja idüllilisel siseõuel. Tähetorni Hotelli konverentsisaal on aga tänu mitmekülgsetele tehnilistele võimalustele paljude firmadele nõupidamiste, koolituste ja seminaride korraldamise meelispaik. Kogu majas levib klientidele tasuta wifi.

Kui külastajad peaksid ühel hetkel tahtma võtta ette midagi põnevat hotellist väljaspool, miks mitte minna jalutuskäigule lähedal asuvasse Glehni parki või Harku rappa. Mõlemas on valgustatud rajad, kus saab sörkida, harrastada kepikõndi, sõita rattaga ja lumisel ajal suusatada. Kaugel pole Nõmme Spordikeskus välibasseinide, seiklusraja, jõusaali, talvel suusa- ja uisulaenutuse ning veel palju muuga. Adrenaliini lisab ehk väike võistlusmoment Saurix’i kardikeskuses või Niitvälja golfiväljakul. Omamoodi vaatamisväärsuseks võib pidada üle saja-aasta vanust ja hiljuti rekonstrueeritud Nõmme turgu, kus pakutakse valdavalt eestimaiseid toidukaupu ning korraldatakse üritusi. Sealsamas lähedal asuva Nõmme kultuurikeskuse üks tõmbenumbreid on igasügisene Nõmme Jazz, mis toob kuulajani nii kohalikke kui ka rahvusvaheliselt areenilt tuntud muusikuid.

Mis puutub autoga klientidesse, siis muretseda, kuhu jätta oma sõiduk, pole tarvis. Tähetorni Hotelli parklas on 24 kohta, millest 5 asuvad hoovis kinnisel territooriumil. Eraldi suletud ala on veel turismibussidele.

Tähetorni Hotell on suurepärane peatuskoht neile, kes hindavad lisaks mugavatele kodustele elamistingimustele ning kõrgtasemel köögile privaatsust, Nõmmele omast vaikust ja erilist aurat. Tähetorni Hotellis – Tallinnas, Tähetorni 16 – on teretulnud kõik külastajad, alates neist, kes soovivad siin vaid süüa või saunas käia, nendeni, kes üürivad terve maja suurejoonelise sündmuse tähistamiseks. Teiste seas on oodatud lemmikloomadega kliendid.

Restoran

Tähetorni Hotelli à la carte restoran koosneb neljast omavahel ühendatud ruumist läbi kahe korruse. Ühes neist, täpsemalt alumisel korrusel, serveeritakse hommikusööki. Restoranist saab otse nii sviiti, numbritubadesse kui ka konverentsisaali. See muudab külastajate hotellis veedetud aja eriti mugavaks.

Restorani teisel korrusel asub Ovaalsaal, mille ühe seina moodustavad aknad. Seepärast on seal palju valgust ja pidulik õhkkond, sobides suurepäraselt väiksema, kuni 17-liikmelise seltskonna koosviibimiseks. Ovaalsaali kõrval asub teine restoraniruum 15 kohaga. Siit pääseb hotelli keskel asuvale suurele tuulevaiksele välisterrassile, klientide suvisesse lemmikpaika. Eraldi sissekäik viib väiksele terrassile. On ju teada tarkus, et värskes õhus maitseb toit veelgi paremini.

Restorani menüü on euroopalik ja piisavalt mitmekesine, et igaüks leiaks sealt endale midagi sobivat. Sellele vaatamata täidetakse ka eritellimusi. Ruumide liigendatus ja omapära annavad palju põnevaid võimalusi koosviibimiste korraldamiseks.

TÄHETORNI HOTELLI romantiline ja maheda tonaalsusega baar on avatud ööpäevaringselt. Baaris loob hubase miljöö kamin, kahe- ja neljakohalised lauad on asetatud nii, et külastajate privaatsus on tagatud. “Tähetornilikku” meeleolu aitavad luua nii pikksilmad seinakaunistusena kui ka omapärane tähistaevast inspireeritud sisekujundus ning Nõmme-teemalised pildid seintel. Baaris on rikkalik joogivalik, jookide kõrvale saab süüa baarimenüüs pakutavaid toite. Soovi korral saab baariklient endale siia tellida meelepärast rooga ka restoranist. Baaris mängib pidevalt vaikne taustmuusika. Tänu hotelli arhitektuurilisele lahendusele (kõik ruumid on omavahel keerdtreppide abil ühendatud) on baarist lihtne minna hotellitubadesse, sauna või restorani.

Konverentsi ruum

Tähetorni Hotelli konverentsisaal asub maja kõrgeimal korrusel. Ruumis on kohti laudade-toolide paigutusel teatristiilis 50, klassistiilis 35, U-kujuliselt ja diplomaadistiilis kuni 25. Konverentsisaal on valgus- ja õhurikas ning sobib seepärast konverentside, koolituste või nõupidamiste jaoks. Eduka tulemuse üks tagatisi on kindlasti täiuslik vaikus. Ühtlasi pakub hotell kasutamiseks mitmesugust tehnikat.

Koolituskorraldajate soovil saab kasutada ka mitmeid teisi hotelliruume.

Saun

Sauna kodukord

•Tunnisaun on avatud 7.00 – 23.00.
Miinimumtellimuse aeg 2 tundi.
Hinnad kehivad kuni 4-le inimesele. Iga lisanduva inimese eest lisatasu 3,20 EUR.
Kohapeal võib tarbida ainult Tähetorni Hotelli poolt pakutavaid sööke ja jooke.
•Kaasa toodud alkoholi tarbimise eest tunnisaunas tuleb maksta korgitasu :
•Lahja alkohol (kuni 25% vol) – 13 EUR / pudel
•Kange alkohol (25% vol või rohkem) – 32 EUR / pudel
•Tunnisaunas ei ole lubatud kasutada aineid, mis võivad määrida, kahjustada ning reostada tunnisauna inventari ning ummistada äravoolutorusid (nt. raviturvas, ravimuda, mesi, sool, saunavihtjne.)
•Iga külastaja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.
•Õnnetusjuhtumi korral, võtta koheselt ühendust administraatoriga, sisetelefonil 110.
•Personalil on õigus mitte lubada tunnisauna ebakorrektselt käitunud, tugevas alkoholijoobes või kodukorda eiranud külalisi.
•Hotell ei vastuta väärtesemete eest. Väärtesemete paigutamiseks on võimalik kasutada seife administraatori lauas.