Saunaküla

firma_head_02Aadress

Kurvi tee 6, Püha küla, Saue vald, 17km Tallinnast

firma_head_04Telefon:

+372 550 0075

SM25Saunakülas võite tähistada kõikvõimalikke sündmusi alates pidulikest vastuvõttudest kuni sünnipäevade ja muude tähtpäevadeni. Meie saunades saate läbi viia koolitusi ning seejärel vabaneda pingetest, taastada oma jõudu, saada uut energialaengut.

TUTVU SAUNAKÜLA PEO-JA PUHKEPAKETTIDEGA


VAATA SAUNAKÜLA VIRTUAALTUURI

 

SAUNAKÜLA- AINULAADNE SAUNAKUNINGRIIK

Te ei ole kunagi varem viibinud niivõrd õndsas paigas, kus väsinud kehale ja kurnatud hingele kingitakse kaunis puhkus ja rahu, ning kus inimene saab tunda end loodusega ühtekuuluvana ja nautida sauna õhkkonda.
Külalised hüüavad: “Me oleme sattunud muinasjuttu!” ning unistavad siia tagasi tulemisest, sest just siin tunned end mõnusalt, noore, terve ja lõõgastununa.
Saunaküla on äärmiselt mugav ja meeldiv puhkeküla, mis ootab külalisi igal aastaajal ning on kuulus oma saunamõnude poolest. Mis meil halvast ilmast, kui kaminas praksuvad puud ning pea on metsa lõhnast uimane. Siin saab pingevabalt ja lõputult juttu ajada ja maitsvat koduõlut mekkida. See on koht, kus keha puhastub ja puhkab ning hinge valitseb rahu.
Nende meeldivate hetkede nimel saabuvad Saunakülla külalised Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Skandinaaviast, Põhja- ja Lõuna-Euroopast ja isegi Jaapanist.
Saunaküla asutajad tegelesid asjaga tõsiselt ja asjatundlikult ning uurisid ja kogusid Vene, Põhja-Euroopa ja Türgi saunatraditsioone, st kogusid teadmisi saunakultuuri meistritelt, et luua teile parim saunakogemus.
Küla asub maalilises kohas metsas 8 kilomeetri kaugusel Harju järvest mööda Paldiski maanteed Keila poole sõites. See on mürarikastest teedest eemal, keset loodust, kus piisab vaid ühest sõõmust värskest metsaõhust, et ravida teid terveks kontoriväsimusest.
Mis teile rohkem meelt mööda on? – Vene saun rohke leiliauru ja lõhnava vihaga või kuiv ja kuum Soome saun aromaatsete looduslike õlidega? Soovite ühendada puhkuse saunakompleksis spa mõnudega või veeta unustamatu nädalalõpp perega, sõprade või kolleegide seltsis või nautida romantilist teineteise seltsi, puhates töörutiinist või vastupidi arutada oma ettevõtte perspektiive vabamas õhkkonnas –   Saunaküla on igal juhul kõige õigem valik!
Saunaküla ei tee ligitõmbavaks mitte ainult saunamõnud ja hoolitsev teenindus. Siit leiate täiesti ainulaadsed objektid, mis on vaatamist väärt ja millest võib endale mälestuseks foto teha. Näiteks unikaalne leiliruum suure saunakerisega.
Kerise kavandas selle ala meister, Peipsi äärest pärit vanausuline Joakim Kulakov, kuldsete käte ja sügavate teadmistega vanameister, kes tunneb hästi kerise ehitamise vana traditsiooni.  See on ainuke omataoline saunakeris Eestis. See on suurepärane meistriteos, mis kaalub tervelt neli tonni!  Täpselt nagu vanal ajal, köetakse ka seda kerist ainult kasepuudega.
Lähme jalutame külatänaval ja vaatame pisut ringi!
Küla ei ole suur – ära eksida ei ole võimalik. Küla koosneb neljast külalistemajast, mis asetsevad üksteisest parajalt kaugel, et mitte häirida külastajate privaatsust. Iga maja teisel korrusel asuvad õdusad magamistoad. Dušširuumides on suured tünnid külma veega. Verandal on kivist grillimisalused – seal on nii mõnus suveõhtul istuda, loodust vaadata, isuäratav šašlõkilõhn ninas. Sauna ette on paigutatud suured puutõrred, milles on pidevalt läbi filtri ringlev arteesia kaevude vesi. Territooriumil on ka spordiväljakud ja laste mänguväljakud ning terviserajad.
Teil ei ole jäänud muud teha,  kui valida maja ja asuda elu nautima.

SM28IGAL MAJAL ON OMA TEMAATIKA JA MEELEOLU 

Jahimehe maja on rikkalikult kaunistatud avara kaminaruumiga.  Stiliseeritud interjöör, mida kaunistavad jahitrofeed: sarved, loomanahad, loomatopised kõikjal üle kogu maja. Tunnete, nagu oleksite külas jahimehel. Majas on olemas kõik vajalik kaasaegsele inimesele, kes on harjunud ka puhkuse ajal kätt aja pulsil hoidma.
Vene maja – eredavärviline ja ligitõmbav nagu suveniirilett – siin on kõikjal tikitud laudlinad, balalaikad, matrjoškad, seinad on kaunistatud vanade mustritega. Selle avara maja interjöör ja sisustus kutsub lõbusalt ja muretult aega veetma.
Teenused külalistele : Vene saun, suur grillimisalus, sprinkler jääveega, ilus kamin. Külalistele, kes otsustavad jääda kauemaks, antakse tasuta 30 liitrit õlut Vene maja suure ja lahke hinge tõestuseks!
Soome majas tunnete end kui talumehe majas, kes on kahe jalaga kindlalt maa peal. Seda tänu interjöörile, mille kujundamisel mängivad olulist rolli huvitavad vanad majapidamistarbed. Soome saunas sünnivad mõtted ja tunded, mis ei saa tekkida mitte kusagil mujal – see on eriline paik, kus teie keha ja hing puhastuvad. Põleva puu lõhn rahustab pärast teguderohket päeva ja aitab lõõgastuda.
SPA maja pakub külalistele kõige rikkalikumat saunamõnude valikut, kuna sellest majast leiate te mitte ainult ühe või kaks, vaid tervelt kolm sauna: Soome sauna, Türgi sauna ja infrapunasauna, mis sobib ka nõrgema tervisega inimestele ja neile, kellele arstid traditsioonilist sauna ei soovita. Peale selle on infrapunasaunal ka meeldiv kosmeetiline mõju. Pärast aroomiteraapiat ja saunaprotseduure ootab külalisi bassein 6 tonni puhtaima veega. Just siin on võimalik tõeliselt puhata ja taastada hinge ja keha tasakaal.
Kuuma ja leili tervistav mõju on inimestele teada juba ammusest ajast. Saunaskäimine parandab vereringet, aktiveerib immuunsüsteemi, suurendab lihastoonust, rahustab närvisüsteemi, karastab organismi.
Saunaküla ootab teid aastaringselt. Broneerige kiiresti maja, mis teile meeldib, ja valmistuge oma elu parimaks saunaseikluseks!

SaunakülaFIRMA PEOD JA ÜRITUSED SAUNAKÜLAS

Korporatiivpuhkus aitab kaasa teie firmale edukusele selle läbi, et see peegeldab teie firma edu.
Korporatiivpuhkus  –  võimalus luua uusi ärikontakte, rajada pikaajalised suhted, annab võimaluse kiita ja tänu avaldada oma parimatele kaastöötajatele.
Lisaks võimaldab, korporatiiv puhkus veel kord meelde tuletada teie professionaalsust ja usaldusväärsust, see on seltskonna reklaamosa, ja teie kaastöötajatele  parim reklaam.
On teada, et parim seltskonna puhkus – see on puhkus looduses värseke õhuga, sauna ja šaslõkkiga. Meie uuendatud saunaküla on ideaalne koht selliste ürituste korraldamiseks.
Saunakülas on 4 maja : Jahimehe maja unustamatu interjööriga, Venemaja igivana vene kerisega, Soomemaja soome traditsioonilise saunaga ja SPA maja saunahõrgutiste nautijaile.
Samuti on võimalik tellida suurema elamuse saamiseks Teie peole peoperemees  ja video operaatori teenuseid ning jäädvustada tähtpäeva perearhiivis-

SAUNAKÜLA LASTE PEOD

Mis võib olla parem ja huvitavam kui lastepidu  värske õhuga looduses.
Ärge piinake end küsimustega: kus veeta lastepidu? Korraldage see meie juures, uuendatud saunakülas ning lapsed koos teiega saavad unustamatud elamused, mis jäävad nende mällu pikaks ajaks.
Uuendatud saunakülas on lastemänguväljakud , renoveeritud suurendatud majad, metsaalune jalutusrada.
Majades on suured LCD televiisorid, CD mängijad.

Galerii: