Nelijärve Puhkekeskus

firma_head_02Aadress

Nelijärve 4, Aegviidu, Aegviidu vald

firma_head_04Telefon:

+372 605 5940

MINOLTA DIGITAL CAMERAMajutus

Nelijärve Puhkekeskus asub Harjumaal Aegviidu vallas Purgatsi järve kaldal. Tallinnast on Nelijärve Puhkekeskusesse 60 km.

Majutus Hostelis Nelijärve neljakorruselises hostelis on 158 kohta ja kokku 252majutuskohta. Kahekohalisi tube on 55, kolmekohalisi tube on 16.

Majutus Pääsu Villas Romantilises stiilis Pääsu Villa esimesel korrusel on kolm saali pidulike sündmuste ning koosviibimiste tarvis. Teisel korrusel paiknevad luksuslikud kahekohalised numbritoad.

Majutus palkmajades Meie iseloomulikes toonides hubased Kuuse-, Pihlaka-, Pähkli- ja Tammemaja valmisid 2005 aastal. Igas majas on 4 erineva sissepääsu ja terrassiga 2-kohalist mugavustega tuba, kuhu vajadusel saab majutada kuni 5 inimest. Lisakohtadeks saab kasutada lahtikäivat diivanit ning poolkorrusel asuvat magamisnishi. Tubades on olemas WC, dush ja televiisor. Hinnakirjas toodud tubade hinnad sisaldavad ka hommikusööki rootsi lauas.

 Majutuse hinnakirjaga tutvumiseks: kliki siia

 

Seminariruumid

Seminaride korraldamiseks pakume erinevaid ruume ja võimalusi. Lisaks seminariruumile saate tellida osalejatele majutuse, toitlustuse ja aktiivse vaba aja veetmise looduses. Suur saal – 200 kohta Piibelehe saal – 10 kohta Metskannikese saal – 40 kohta Mooni saal- 30 kohta Järvemaja saal – 50 kohta Pääsu Villa 3 saali – 60 kohta Kaminasaal – 10 kohta Sõnajala saal – 20 kohta Vesiroosi saal – 36+24 koht

Toitlustus

Nelijärvel pakume teile aastaringselt maitsvaid toite ja mõnusaid jooke. Puhkekeskuse Õlletuba on külastajatele avatud aastaringselt. Õlletoas on võimalik meelt lahutada piljardit mängides ja televiisorit vaadates. Menüüst saate lugeda Õlletoas pakutavate toitude ja jookide valiku ning hindade kohta. kliki siia 

Grupimenüüd Sobivad toidud-joogid oma üritusele leiate Nelijärve Puhkekeskuse poolt pakutavatest grupimenüüdest. Suuremate gruppide toitlustamiseks soovitame suurt saali, pidulikeks sündmusteks Pääsu Villa kolme saali, maalähedasemateks ja õdusamateks üritusteks Piknikutuba või Õlletuba. Nelijärve Puhkekeskuses on erinevad võimalused söögi-joogi pakkumiseks ka vabas õhus. Suurematel vabaõhuüritustel oleme toitlustust pakkunud korraga kuni 500 osalejale, seda nii suvel kui ka talvel.

Pulmakorraldus

Pulmad Oma elu tähtsündmuse korraldamisse ei saa suhtuda kergekäeliselt. Sel tähtsal päeval oleks hea lubada endale midagi enamat. Kas soovite traditsioonilist pika lauaga pulmapidu suures saalis (max. 150 külalist) või siis romantilist elamust meie vastrenoveeritud Pääsu Villas (max 60 inimest), on juba Teie otsustada. Luksuslikus sviidis saate veeta pulmaöö, vajadusel majutame Pääsu Villa teistes tubades või siis hostelis ka teised pulmakülalised. Arutage oma soove ja vajadusi meie müügijuhiga, kes koostab Teile pakkumise, kliki siia

Saun

Rannamaja… …sobib hästi kuni 20 osavõtjaga seminari või ürituse tarbeks, millele järgneb lõõgastav saunaõhtu. Rannamaja asetseb järvekaldal, nii kaminaruumist kui saunalavalt avaneb kaunis vaade järvele. Talvel võivad julgemad saunalised end ka jääaugusuplusega karastada. Kui üritus kestab hommikuni, mahuvad 12 inimest Rannamaja magamislavatsitele ka peoväsimust välja puhkama. Soovi korral saate grillimiseks kasutada terrassil asuvat välikaminat.

Aktiivne puhkus

ATV ja ARGO amfiib-ATV safari Safari on hea võimalus osalejatele seminari või firmaürituse meeldejäävaks muutmiseks ja ühistunde tekitamiseks. ATV safari Nelijärve ümbruse maalilised metsarajad sobivad hästi nii algajale kui ka kogenud ATV juhile. ATV safari alguses juhendatakse osalejaid harjutuslõigul, seejärel minnakse üheskoos matkarajale. Matka idee ei ole mitte kross ja kihutamine, vaid enese proovilepanek nõudlikul maastikul. Võiduelamus tekib järskude tõusude ja languste, mudamülgaste ja tõkete läbimisest ja jätab osalejaile safarist kordumatu mälestuse.

ARGO amfiib-ATV safari ARGO unikaalsed vee- ja maa peal liikuvad maastikusõidukid võimaldavad Eestimaa märjal ja soisel maastikul ette võtta uut moodi seiklusrikkaid loodusmatku, käia seal kus see varem ei ole olnud võimalik, näha ümbritsevat täiesti uuest vaatenurgast. Liikumine ARGOGA on teatud kompromiss jalgsi liikumise ja autosõidu vahel. Liikumiskiirus kuni 35 km tunnis ei võimalda adrenaliini kiirusest nagu tava-ATV puhul. Keeruliste reljeefsete ja soisete radade kasutamine ei eeldagi kiirust. Teatud tingimustes võib ka 10 km tunnis pakkuda tõelise elamuse. Millised need tingimused on selleks peate aga ise sõitma tulema. ARGO matk on seltskondlik tegevus. Ühes sõidukis on kuni 5 matkalist pluss üks meie juht. Igasuguste seinte puudumine säilitab vahetu kontakti ümbritseva keskkonnaga. Midagi põnevat nähes võib igas suunas lihtsalt üle parda astuda ja asja lähemalt uurida. Suurema seltskonna puhul on maastikumängu hea kombineerida ka ATV- ja amfiib-ATV safariga, nii saavad kõik osalejad proovida erinevaid meelelahutusvõimalusi.

Veiniseiklus Juhhei, oled midagi kuulnud Rioja veinipiirkonnast? Nüüd on võimalus sellega tutvuda. Eestimaa metsadesse on peidetud Rioja veinipiirkonna tuntuimad veinid. Kust neid leida, kuidas nendeni jõuda? Loe lähemalt, kliki siia

GPS-Ristsõna ehk Gepsimine GPS-Ristsõna on uudne ning põnev orienteerumismäng meeskondadele. See on segu orienteerumisest ja nuputamisest, mis kokku moodustab haarava ja intensiivse mängu. Rahvas jagatakse väikestesse tiimidesse (3-5 inimest), et igaüks aktiivselt kaasa lüüa saaks. Iga võistkond saab käsi-GPS seadme, GPS-i kasutamise juhendi, pliiatsi ning tühja ristsõna koos vihjetega. Enne teele asumist kirjeldatakse lühidalt satelliitnavigatsiooni tööpõhimõtteid