Marianne Lilleäri

firma_head_02Aadress

Narva mnt 11d, WTC Tallinna Ärikeskuses, Tallinn

firma_head_04Telefon:

+372 626 1110

firma_head_08Koduleht:

www.lillepidu.ee

10146Marianne lilleäri on juba 8 aastat Tallinna kesklinnas tegutsenud lillepood.
Soovime pakkuda oma klientidele loovaid ja huvitavaid lilleseadeid ning samuti parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Tellimustöid võtame vastu ka nädalavahetuseks!
Teie paremaks ja mugavamaks teenindamiseks oleme avanud uue e-lillepoe.

Lisaks tavapärastele lillepoe teenustele pakume ettevõtetele ja eraisikutele ka mitmeid haljastuse ja dekoreerimisega seotud teenuseid:

* Ruumide sisehaljastus- toataimede valik, tarnimine ja kliendi juures paigaldamine
* Suvehaljastus- rõdudele, terrassidele ja siseõuedele suvelillede istutamine
* Taimede hooldus ühekordse teenusena või hoolduslepingu alusel
* Ruumide dekoreerimine erinevateks üritusteks- lille ja taimekompositsioonide tegemine, vajalike vahendite nt postamentide rent. * Meie kaudu on võimalik tellida ka kõikvõimalikke toa- ja aiataimi.

10148

Pakume kõikvõimalikke lilleseadeid: ruumi- ja lauadekoratsioone, pulmaauto kaunistusi, pruutneitside ja pruudikimpe jne. Tellimustöid võtame vastu ka nädalavahetuseks!

Pulmakimbud Pulmad on üks tähtsamaid päevi iga inimese elus ja me aitame Teil muuta see päev unustamatult kauniks.

Leinakimbud Matustele sobib viia tegelikult igasuguseid lilli. Meie traditsioonide kohaselt eelistatkse valgeid lilli: liiliad, kallad, roosid, krüsanteemid jms. Lisada võiks ka muid toone: punased, helekollased, sinakas-lillad ja kreemikad õied muudavad leinakimbu huvitavamaks ja mitmekülgsemaks. Loe lähemalt… 

Lauaseaded Siin pakume mõningaid kaunistusi pulmalaudadele. Kui ei soovita suuremaid lilledekoratsioone, võib piirduda ka maitsekate lauaseadetega. Kaunistada võib söögi-, buffee-, shampuselaudasid jms. Tihti soovitakse mõnda väikest lilleseadet ka registreerimislauale. Seaded on tehtud oasis-materjali sisse, mis tagab nende säilivuse ja ilusa välimuse kogu päeva jooksul.

Pruudikimbud Pruudikimpude võimalused on tänapäeval peaaegu piiritud. Teeme nii klassikalisi ümaraid ja langevaid tilgakujulisi kimpe kui ka kõikvõimalikke fantaasiakimpe. Palju sõltub siiski ka pruudi mugavuse ja praktilisuse nõuetest ning eelarvest. Loe meie soovitusi pruutpaarile!

Autokaunistused Pulmaauto kaunistusi võib olla väga erinevaid: lillevanikuid; ümaraid, piklikke, südamekujulisi jm seadeid kapotile; kaunistusi autopeeglite ja ukselinkide külge; linte ja paelu jne. Enamus seadeid kinnituvad autole kindlalt spetsiaalsete iminappade ja teipidega.

Ruumidekoratsioonid Suurte pulmadega käivad kaasas ka rikkalikumad lilleseaded. Selleks pakume oma erinevas suuruses lillepostamente, mis tõstavad lilled paremini esile ja millel lilled mõjuvad suursugusematena. Soovi korral võib kaunistada ka trepikäsipuid, aknaid ja aknalaudasid, ruumis olevaid tugisambaid jms. Üldiselt toimib reegel: parem mõned suuremad seaded kui palju väikeseid, mis lihtsalt hajuvad interjööris.

Pakume dekoratsioone ja seadeid ka teisteks suuremateks ning väiksemateks üritusteks

Kui te siin lehtedel pakutud valikust siiski midagi sobivat ei leia, helistage meie poodi telefonidel 6261110 või 5243357 ja proovime koos leida lahenduse.
Pakume kullerteenust Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses! Loe lähemalt…