Maikrahv

firma_head_02Aadress

Raekoja plats 8, Tallinn

firma_head_04Telefon:

+372 631 4227

firma_head_08Koduleht:

www.maikrahv.ee

16531Maikrahv on peenemat sorti ja tore söögikoht, kus kõrgest soost emandad ja isandad, raehärrad, linnasaksad, aulised meistrid, võõramaa kaupmehed ja kõik teised saavad hüvadel roogadel ja väärt keelekastel lasta hea maitsta. Maikrahv asub Tallinna kõige tähtsama platsi veerel kohe Raekoja vastasMeil on kohti 220.
Maikrahvi köögis valmivad suus sulavad hõrgutised, mida roameister Priit Koppel on käinud ise valmistama õppimas nii kaugel Vahemere ääres, viikingite juures kui ka igal pool mujal maailmas, kus maitsvaid roogi teha mõistetakse. Peale imeliste söökide on Maikrahvis veel üks hea asi: alati mängib lõbus romantiline muusika, mis on valitud hea maitse järgi!

Saalid Meie uhkesti võlvitud saalidesse mahub keha kinnitama korraga kuni 220 inimest.
Kui väiksem hulk – nii paari tosina jagu – aulisi emandaid või isandaid tahab omaette juttu vestes einet võtta, siis mahuvad nad Mustpeade Vennaskonna saali lahedasti ära.

Sisustus Meie maja lauad ja toolid on tehtud ehtsast tammepuust, hõbedased liuad on meistrid valmistanud ainult Maikrahvi külaliste tarbeks.

Majarahvas Majarahvas, kes roogasid lauale kannavad ja keelekastet pakuvad, on kõik peenema kasvatusega, alati lahke meelega ja mõistavad mitmeid võõramaa keeli kõnelda.

Kolmapäevast – laupäevani õhtuti elav muusika.

Olgu Teie söömaaeg sama rõõmus kui meie meel Teie tulekust!
Maikrahv