Al Mare Bowling

Aadress

Paldiski mnt 96, Tallinn

Telefon:

656 2964

Al Mare Bowlinguklubi avatud: E-R 14.00 L-P 12.00


14221Al Mare Bowlinguklubi 
on koht, kus käivad mängimas, treenimas ja vaba aega veetmas professionaalsed bowlingumängijad, klubiliikmed ja tavakülastajad. Kuna siin saab ka süüa-juua, piljardit mängida ja suurelt ekraanilt nii liikuvaid kui mitteliikuvaid pilte vaadata, on see populaarne koht seltskonnaüritusteks ning meelelahutuseks. Esmahuvilistel on siin hea proffide näpunäidete järgi teha oma esimesi viskeid, vanusest sõltumata. Nii võib meilt alguse saada teekond selle kunagi-pole-hilja-alustada spordiala tippu. Koolid viivad siin läbi kehalise kasvatuse tunde, ettevõtted korraldavad seminare, laste mängutoa olemasolu lubab alati lapsi kaasa võtta, ühesõnaga
– Oma Klubi igas mõttes! Kvaliteet ja mõnus äraolemine Merevaade, hea aura, avarus, valgus on ruumide kirjeldamisel märksõnad. Tasuta saab kasutada privaatruumi, kui on tahtmist eraldi ja omaette olla. Auto pärast ei pea muretsema ning videovalvega 24h tasuta parkimine võimaldab auto ka ööseks klubi juurde jätta. Usaldusväärne teenindus nii baaris kui rajal loob meeldiva õhkkonna. Sa ei pea häbenema oskamatust, kuna just siin on õige koht treenimiseks ja harjutamiseks.

Saal ja rajad
 Äsja tegime läbi põhjaliku uuenduskuuri. Meie saalis on rajad, pallid, kurikad ja jalatsid sirged, terved ning kvaliteetsed. Tehnika ei jupsi ja rahvas ei pea trügima. AMB on ainus koht, kus 12 rada kõrvuti ja kus on visatud selles mängus maksimum, ehk 300 punkti! Saal mahutab 150-200 inimest, ilma et oleks kitsas või ebamugav. Seega – parim bowlingukeskkond Eestis!

BOWLINGU HINNAKIRI
 11759Ürituste korraldamine ja ruumide rent

Kas teid kurvastaks, kui firma jätaks ära suvepäevad? Selleks pole vajadust. Mõnusalt ja taskukohaselt saab aktiivse firmapeo, koolituse, nõupidamise või sünnipäevapeo korraldada Al Mare Bowlingus! Anna teada oma soovidest ja meie hoolitseme juba kõige muu eest! Ruumidele ja konverentsitehnikale lisaks pakume toitlustamist ning kohvipause. Soovi korral aitame korraldada ergutava bowling’u-turniiri!
Vaata www.almarebowling.ee või helista ja küsi lisa telefonil 656 2964!
Mis saaks olla parem ergutus kui bowling?
Tule veeda koos sõprade või kolleegidega tore õhtu Al Mare Bowlingus ja lõõgasta ennast kingiotsingutest palli veeretades!

Selleks on meil välja pakkuda järgmiseid valmispakette 
Ettevõtted korraldavad seminare, koolid viivad siin läbi kehalise kasvatuse tunde, laste mängutoa olemasolu lubab alati lapsi kaasa võtta, ühesõnaga – Oma Klubi igas mõttes!

Al Mare Bowling- parim paik firmapidude korraldamiseks!
 Äsja tegime läbi põhjaliku uuenduskuuri. Meie saalis on rajad, pallid, kurikad ja jalatsid sirged, terved ning kvaliteetsed. Tehnika ei jupsi ja rahvas ei pea trügima. AMB on ainus koht, kus 12 rada kõrvuti ja kus on visatud esimest korda Eestis selles mängus maksimum, ehk 300 punkti! Saal mahutab 150-200 inimest, ilma et oleks kitsas või ebamugav. Seega – parim bowlingukeskkond Eestis! Al Mare Bowlinguklubi ruumid on avarad ning ka suurem, 150 osalejaga üritus mahub meie katuse alla lahedasti ära. Lisaks ruumidele pakume ka loomulikult võimalust mängida bowlingut ning piljardit. Mugav konverentsiruum ning videoprojektor suure ekraaniga teevad Al Mare Bowlinguklubi heaks seminari pidamise kohaks. Ka toitlustus ei ole probleem, sest lisaks baaris saada olevale heale-paremale on võimalik tellida ka torti või kringlit.
Catering ja ürituste korraldamine Al Mare Bowlinguklubis AMB on hea meelega valmis aitama sul korraldada firmaüritust, sünnipäeva, seminari, võstlusi või mida iganes muud suudad välja mõelda. Vaata läbi meie pakkumised lastele, täiskasvanuile ning ka meie Jõulupeo eripakkumine. Lisaks pakume sööke ja jooke vastavalt meie hinnakirjale. Tellija soovidele tuleme alati vastu ning ka menüü koostame vajadusel just sellise nagu soovite. Ruumi saab paigutada ka esineja ning soovi korral teha ruumi ka tantsupõranda jaoks. Tagasiside meie rahulolevatelt klientidelt näitab, et oleme õigel teel ning üha rohkem firmapidusid peetakse sportlikult ja aktiivselt – bowlingukuuli veeretades! Merevaade, hea aura, avarus, valgus on ruumide kirjeldamisel märksõnad. Tasuta saab kasutada privaatruumi, kui on tahtmist eraldi ja omaette olla. Auto pärast ei pea muretsema ning videovalvega 24h tasuta parkimine võimaldab auto ka ööseks klubi juurde jätta. Usaldusväärne teenindus nii baaris kui rajal loob meeldiva õhkkonna. Sa ei pea häbenema oskamatust, kuna just siin on õige koht treenimiseks ja harjutamiseks.
Aktiivsest ajaveetmisest täpsemalt